Ruslans Sosinovičs

Ruslans Sosinovičs

Ražošanas vadīšanas, LEAN, TOC ieviešanas eksperts. Sertificēts ISO sistēmu auditors. LEAN, TOC metožu ieviešana un pielietošana, ražošanas efektivitāte, ražošanas procesu sakārtošana.

LinkedIn profils

 
novadīti kursi
 
apmācīti dalībnieki
 
novadītas mācību dienas

Par treneri

Ražošanas vadīšanas, LEAN, TOC ieviešanas eksperts. Sertificēts ISO sistēmu auditors. 17. gadus bijis metālapstrādes ražošanas uzņēmuma SIA VALPRO Ražošanas Dienesta vadītājs, LEAN, TOC vadītājs uzņēmuma ietvaros. Izstrādājis stratēģijas biznesa virzieniem, attīstībai, nodrošina personāla apmācību par LEAN, TOC u.c. efektivitātes metodēm.

Biznesa efektivitātes asociācijas (BEA) Valdes loceklis, BEA sertificēts LEAN eksperts.

Izmantojot plašās zināšanas un praktisko pieredzi, kas gūta, vadot SIA VALPRO Ražošanas dienestu, dažāda veida personāla apmācības par LEAN, TOC u.c. efektivitātes metodēm, Ruslans spēj piemeklēt atbilstošāko risinājumu ražošanas efektivitātes paaugstināšanai un biznesa rezultātu uzlabošanai.

Veidojis mācību un konsultāciju risinājumus un LEAN auditus tādiem uzņēmumiem kā Avoti SWF, Dinair Filton, Hornbaek Baltic, Tilts, kā arī vairāk kā 200 vadītāju KIC programmā Produktīva Ražošanas vadīšana.

Izglītība: Maģistra grāds ražošanas vadībzinātnē (Rīgas Tehniskā universitāte, 2003), Bakalaura grāds ekonomikā (Rīgas Tehniskā universitāte, 2001). Papildu zināšanas  LEAN, TOC, Kvalitātes vadības, biznesa vadības, pārmaiņu vadības un līderības jomās apgūtas gan praktiski, gan arī dažādos semināros un kursos Latvijā un ārzemēs. 

Tēmas

LEAN

TOC metožu ieviešana un pielietošana

Ražošanas efektivitāte

Ražošanas procesu sakārtošana

Ruslans Sosinovičs: Pārmaiņām vajadzīgas injekcijas/ VadītSpēks