Apvieno biznesa vadības metodes ar praktiskās psiholoģijas zināšanām. Mācību procesā orientējas uz dalībnieku profesionālo un personīgo izaugsmi un šīs izaugsmes līdzsvaru.

Programma ir Agra Gravas autordarbs. Programmās apvienotas vadības zinātnes un psihoterapijas virzienu (Psihoanalīze, Geštalts, Transakciju analīze) metodoloģijas. Personāla apmācībā tiek  izmantota uz procesu orientētu apmācības metodoloģiju, kas ir izveidota un uzlabota 25 gadu garumā apmācot uzņēmumu dažādu līmeņu vadītājus un speciālistus. Šī metodoloģija paredz un nodrošina vienlaicīgu semināra dalībnieku izaugsmi divos līmeņos – profesionālajā un personības līmenī. Šāda pieeja ļauj integrēt un harmonizēt abu līmeņu resursus, kā rezultātā būtiski pieaug semināra dalībnieku profesionālā efektivitāte un dalībnieki daudz pilnīgāk spēj pašrealizēties profesionālajā darbībā.

Pieredze: pārdošanas, vadīšanas, profesionālās un personīgās izaugsmes eksperts ar pieredzi kopš 1997. gada. Izstrādājis un realizējis vairāk nekā 700 mācību programmas un konsultāciju projektus uzņēmumiem Latvijas Mobilais telefons, Elko grupa, Elagro Trade, Scania Latvia, Seesam Insurance Latvia, Rīgas Siltums, Izzi, Metsa Forest Latvia, Severstallat, Ventspils nafta, Latvijas Banka, Nordea banka, Rimi Latvia, Reaton, Venden, Valsts ieņēmumu dienests, Swedbank, Valpro, Tenax, Rīgas Dome u.c.

Izglītība: MBA grāds (RSEBAA), augstākā izglītība sociālajā psiholoģijā (AS Attīstība), Austrumeiropas Geštalta Institūta diploms praktiskajā psiholoģijā (Krievija). Latvijas Psihoterapeitu biedrības un Latvijas Gelštaltterapijas biedrības valdes loceklis.


Publikācijas
: "Atpakaļ pie darba" par darba un brīvā laika balansu žurnālā "Ir Nauda"


Atsauksmes par treneri:

 • Ļoti patika individuālā pieeja (katram individuāli jautājumi tika atbildēti, sniedzot papildus vērtību).
 • Ļoti interesanta pasniegšanas tehnika, ar paskaidrojumiem tekstiem, anekdotēm.
 • Ļoti patika, ka atklāti un detalizēti analizēja mūsu izteikumus vai darbības, liekot aizdomāties par savām attieksmēm.
 • Agris - augstas klases skolotājs savā jomā!
 • Profesionāls pasniedzējs, ļoti patika.
 • Ļoti reti semināros uz biznesa attiecībām un vadītāja lomu paskatās no psihoanalīzes viedokļa, bet tas ir būtiskākais, jo no tā arī viss rodas.
 • Profesionālis. Atbildēja uz jautājumiem. Reaģēja uz auditoriju.
 • Ar labiem piemēriem, ar humoru, interesanti.
 • Otrajā dienā bija objektīva vēlme un interese apmeklēt kursu otro dienu. Radās nepārvarama vēlme uz turpmāku sadarbību.
 • Meistarīgi vadītas lekcijas, saistot tās ar reāliem dzīves piemēriem.
 • Ārkārtīgi zinošs pasniedzējs un ar labām paskaidrošanas spējām.
 • Neierasts apmācību stils, unikāls info pasniegšanas veids. Paldies!

Tēmas, kurās treneris veido mācību risinājumus un sniedz konsultācijas:

Pārrunu un sarunu vadīšanas un argumentācijas taktikas, grūto saskarsmes situāciju risināšana, emocionālās un personības nianses darba procesā, personības resursi, laika plānošana, lēmumu pieņemšanas psiholoģiskie aspekti, vadītprasmes un komandas sadarbības veicināšana, pārdošanas darba efektivitāte, personības bloki, klientu motivācijas un slēpto motīvu izprašana etc.

Nepieciešama Agra konsultācija vai slēgtas mācības Jūsu uzņēmumam?

PIETEIKT KONSULTĀCIJU VAI SUPERVĪZIJU

 

 Iespēja satikt treneri darbībā iespējams praktiskākajās vadītāju attīstības programmās: 

   

 

 

Kā sākās sadarbība ar KIC?

Agra Gravas 3 līmeņu pieeja:

 

Kas ir supervīzija?

 

 

PIETEIKT KONSULTĀCIJU VAI SUPERVĪZIJU