Aldis Cimoška

Aldis Cimoška

Ražošanas vadīšanas, LEAN ieviešanas eksperts kopš 2001. gada. Plaša pieredze ar projektiem, kas saistīti ar jaunu produktu ražošanas uzsākšanu, atbilstoši LEAN principiem.

LinkedIn profils

 
novadīti kursi
 
apmācīti dalībnieki
 
novadītas mācību dienas

Par treneri

Dinair Filton izpilddirektors un rūpnīcas vadītājs. Iepriekš ilgus gadus pārstāvējis HansaMatrix kā Ventspils rūpnīcas vadītājs. Savā darbā pastāvīgi ieviesis, industrializējis un organizējis augstas komplicētības ierīču masveida ražošanu (zināmākie piemēri – MikroTik, Airdog). Strādājis vadošos amatos uzņēmumos Zunda, Jauda Koks, kā arī izveidojis un vadījis arī savu ražošanas uzņēmumu Koka Nami.

Sadarbībā ar KIC ir konsultējies un vadījis mācības par LEAN, ražošanas plānošanu vairākos uzņēmumos, t. skaitā - UPB Holdings, Kurekss u.c. Aldis ir treneris KIC ilgtermiņa attīstības programmās "Biznesa klase" un “Produktīvā ražošanas vadīšana”.

Izmantojot plašās zināšanas un praktisko pieredzi, kas gūta, vadot dažāda veida projektus un iekšējās apmācības, Aldis spēj precīzāk piemeklēt katrai situācijai piemērotāko risinājumu, lai uzlabotu biznesa rezultātus un sasniegtu augstāku efektivitāti, izmantojot esošos resursus.

Izglītība: Maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā - Executive MBA (Rīgas Biznesa skolā, 2017), augstākā izglītība inženierzinātnēs (Latvijas Lauksaimniecības Universitāte). Papildinājis inženiertehniskās zināšanas KYMENLAAKSO POLYTECHNIC, Somijā. Papildu zināšanas projektu vadības, LEAN, Kvalitātes vadības, līderības un komunikācijas jomās apgūtas gan praktiski, gan arī dažādos semināros un kursos Latvijā un ārzemēs.

Tēmas

LEAN

Ražošanas efektivitāte

Pārmaiņu vadība

Ražošanas uzņēmumu izveide no 0

Organizācija kā sistēma

Ražošanas procesu sakārtošana

Aldis Cimoška: KIC Stratēģiskās vadības forums