Uldis Piekuss

Uldis Piekuss

LEAN un efektivitātes ieviešanas eksperts ar ilggadēju pieredzi degvielas nozarē

LinkedIn profils

 
novadīti kursi
 
apmācīti dalībnieki
 
novadītas mācību dienas

Par treneri

Pieredze: No 2015. līdz 2019. gada rudenim bijis AS “Virši-A” mazumtirdzniecības vadītājs un vadības komandas loceklis, pirms tam gandrīz 10 gadus strādājis pie LEAN metožu ieviešanas, uzturēšanas un pilnveidošanas, kā arī LEAN kultūras iedzīvināšanas Statoil Fuel & Retail degvielas uzpildes stacijās gan Latvijā, gan ārvalstīs. Vadījis Lean ieviešanu Statoil degvielas uzpildes stacijās Murmanskā (Krievija).

Piedalījies un vadījis dažādus vietējos un starptautiskos projektus, kuru galvenais mērķis ir bijis augsta klientu servisa nodrošināšana un tā līmeņa celšana degvielas uzpildes stacijās.
Aktīvs LEAN metožu popularizētājs dažādās auditorijās un pasākumos. Divus termiņus bijis Biznesa efektivitātes asociācijas (BEA) valdes loceklis. BEA sertificēts eksperts. Līdzautors grāmatai “LEAN risinājumi efektīvākam biznesam” – pirmajai grāmatai latviešu valodā par LEAN.

Izglītība: Šobrīd Latvijas Universitātē maģistrantūrā studē darba vides aizsardzību un ekspertīzi, ir sociālo zinātņu bakalaura grāds ekonomikā LLU (Latvijas Lauksaimniecības universitātē).

LEAN zināšanas apgūtas gan praktiski, gan arī daudzos semināros un kursos Latvijā un citās Eiropas valstīs. 

ATSAUKSMES PAR TRENERI:

  • Ļoti organiski strādāja ar grupu.
  • Paldies, Uldim, bija vērtīgi!
  • Ļoti patīkami vadīja nodarbību, ļāva izteikties visiem, spēja vadīt un procesēt nodarbību, ļoti patīkami komentēja katra izteikto viedokli.
  • Treneris ļoti pieredzējis un zinošs.
  • Treneris ir ļoti mierīgs, nosvērts zinošs profesionālis.
  • Var redzēt, ka Uldis ir sagatavojies un arī ir daudz labu piemēru no dzīves. Papildus gribu uzsvērt, ka pietiekoši ātri spēja atvērt dalībniekus un parūpēties par pozitīvu noskaņu.
  • Labi organizētas apmācības ar augstu pievienoto vērtību.

Tēmas

LEAN ieviešana un uzturēšana

LEAN tirdzniecībā

LEAN pakalpojumu jomā