Uldis Piekuss

Uldis Piekuss

LEAN un efektivitātes ieviešanas eksperts ar ilggadēju pieredzi degvielas nozarē

LinkedIn profils

 
novadīti kursi
 
apmācīti dalībnieki
 
novadītas mācību dienas

Par treneri

Pieredze: Šobrīd ir SIA “Prolux” servisa vadītājs, bijis AS “Virši-A” mazumtirdzniecības vadītājs un vadības komandas loceklis, pirms tam gandrīz 10 gadus strādājis pie LEAN metožu ieviešanas, uzturēšanas un pilnveidošanas, kā arī LEAN kultūras iedzīvināšanas Statoil Fuel & Retail degvielas uzpildes stacijās gan Latvijā, gan ārvalstīs. Vadījis Lean ieviešanu Statoil degvielas uzpildes stacijās Murmanskā (Krievija).

Piedalījies un vadījis dažādus vietējos un starptautiskos projektus, kuru galvenais mērķis ir bijis augsta klientu servisa nodrošināšana un tā līmeņa celšana degvielas uzpildes stacijās.
Aktīvs LEAN metožu popularizētājs dažādās auditorijās un pasākumos. Divus termiņus bijis un šobrīd ir Biznesa efektivitātes asociācijas (BEA) valdes loceklis. BEA sertificēts eksperts. Līdzautors grāmatai “LEAN risinājumi efektīvākam biznesam” – pirmajai grāmatai latviešu valodā par LEAN.

Viens no treneriem KIC ilgtermiņa vadītāju attīstības programmā “Produktīva pakalpojumu vadīšana”.

Izglītība: Maģistra grāds darba aizsardzībā (Latvijas Universitāte), ir sociālo zinātņu bakalaura grāds ekonomikā LLU (Latvijas Lauksaimniecības universitātē). LEAN zināšanas apgūtas gan praktiski, gan arī daudzos semināros un kursos Latvijā un citās Eiropas valstīs. 

Tēmas, kurās treneris var veidot mācību risinājumus un sniegt konsultācijas: LEAN ieviešanas un uzturēšanas tēmā ar specializāciju tirdzniecībā un pakalpojumu jomā.

Tēmas

LEAN ieviešana un uzturēšana

LEAN tirdzniecībā

LEAN pakalpojumu jomā