Reini raksturo attieksme – visu izšķir motivācija, plānošana un komanda.

 

Reinis ir iedvesmojošs līderis, vadītājs, producents un radoša personība, kas 20 gadu laikā ir guvis vadības pieredzi, īstenojot nacionāla un starptautiska mēroga projektus kultūras, IT un radošo industriju jomās. Pieredzējis pasākumu un preses konferenču vadītājs, moderators, radošu komandu saliedēšanas pasākumu vadītājs latviešu un angļu valodās. Kā biznesa un personiskās izaugsmes treneris specializējies vadības un darbinieku produktivitātes, laika menedžmenta, digitālā mārketinga un organizācijas komunikācijas mentoringā. Reini raksturo attieksme – visu izšķir motivācija, plānošana un komanda

 Izglītība: MBA grāds uzņēmējdarbības vadībā, ICBT International College of Business trainers sertifikāts, Humāno sistēmu transformācijas grupu vadītājs, MOT jauniešu drosmes treneris. Prasmes regulāri attīsta dažādos semināros un kursos.

 

Pieredze: Strādājis ar tādiem klientiem kā GMG Group (Klondaika), AmberCRO, Also Latvia, Evolution Latvia, Scandagra Latvia, Amerikas Baltijas Tehnoloģiju Korporācija, Stereotaktiskās radioģirurģijas centrs “Sigulda”, Latvijas IT klasteris, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Kultūras ministrija, Latvijas Nacionālais Kultūras Centrs, Rīgas dome, Lattelecom, Latvijas Radio, LNSO, Nordea un daudzi citi uzņēmumi, valsts un pašvaldību institūcijas Latvijā un starptautiski.

 

Tēmas, kurās treneris var veidot mācību risinājumus un sniegt konsultācijas:

Digitālais mārketings, pašefektivitāte, laika menedžments, organizācijas komunikācija, motivācija, sadarbības veicināšana, iedvesmas semināri, saliedēšanas pasākumi, pasākumu moderācija.

 

Nepieciešama Reiņa konsultācija, pasākuma moderācija vai slēgtas mācības Jūsu uzņēmumam?

PIETEIKT KONSULTĀCIJU

 

Ekspertu varēsiet satikt 9 dienu programmā vadītājiem: Digitālā Kompetence Biznesam.

 

Treniņā:

Kā plānot laiku laicigi: Klasiskā un digitālā laika plānošana

 

 

 

 Kas vadītājam jāzina par digitālo mārketingu? / programmas atklāšana

 

Reinis Druvietis par vadītāja enerģiju: