Klastertōks #7 Agnese Rakovska un Gatis Ulinskis par cilvēku atsķirībām un kā komunicēt un pārdot

Jaunajā podkāstā mūsu Biznesa klases absolvente, mūziķe un izglītības entuziaste Agnese Rakovska un KIC treneri meklē atbildes un risinājumus, diskutējot par radošajai industrijai aktuālām tēmām. Personīgā pilnveide, sava potenciāla attīstīšana, ikdienas efektivitāte un daudz citu tēmu cilvēciskās un dzīvās sarunās par un ap izaugsmi.

Septītajā raidījumā viņa sarunājas ar KIC treneri un pārdošanas vadītāju Gati Ulinski, kas ikdienā māca pārdošanas vadītājus un ir arī Šveices biostruktūras analīzes institūta pārstāvniecības vadītājs un palīdz izprast cilvēku dažādību caur smadzeņu atšķirībām.

  • Runājām par personību atšķirībām ikdienā.
  • Par to, ka visi lēmumi rodas smadzenēs, cilvēku neapzināto uztveri un to, kā skatīties savādāk uz cilvēkiem, saprotot, ka viņiem smadzenes strādā citādāk.
  • Par uzņēmēju un mākslinieku dažādību pēc smadzeņu biostruktūras un to, ar kādiem klucīšiem salikts Jobs un kādiem Madonna?
  • Saņēmu atgādinājumus par to, kā māksliniekiem sevi pārdot, ņemot vērā klausītāju un klientu uztveres atšķirības. Interesanti par to, kādus trikus klientu dažādās uztveres kairināšanai pasaulē izmanto izstāžu nami.
  • Par moderno labbūtību un to, kā paveikt savu darbu saskaņā, ar to kāds esi, nevis uzstādīt mērķus, kas neiet kopā ar Tavu personību, lai nav jāsēž uz baltajām tabletītēm.
  • Kā arī personīgs stāsts par Gata dēlu un pieredzi ar personības talantiem mūzikā.

Skaties youtube

 

Klausies Spotify:

 

Gati iespējams satikt KIC vadītāju attīstības programmā, vairāk informācijas, spiežot lejā uz attēliem: