Romans Pasāts

Romans Pasāts

Praktiskā pieredze Lean metožu ieviešanā no 2013. gada. Biznesa efektivitātes asociācijas (BEA) eksperts. Šobrīd ir SIA “Brabantia Latvia” Ražošanas vadītājs.

LinkedIn profils

 
novadīti kursi
 
apmācīti dalībnieki
 
novadītas mācību dienas

Par treneri

Pieredze: Ražošanas vadīšanas, LEAN instrumentu ieviešanas eksperts.

Šobrīd ir SIA “Brabantia Latvia” Ražošanas vadītājs. Praktiskā pieredze Lean metožu ieviešanā no 2013. gada. Biznesa efektivitātes asociācijas (BEA) eksperts.

Konsultē uzņēmumus par tēmām: LEAN metožu ieviešana, pielietošana, uzturēšana, ražošanas procesu sakārtošana.

Izmantojot vairāk kā desmit gadus krātās zināšanas un pieredzi, kas gūta SIA “Brabantia Latvia”, Romans spēj veiksmīgi risināt ar ražošanu saistītus pārplānošanas un Kaizen projektus, 5S auditus, Lean instrumentu ieviešanu un iekšējo mācību vadīšanu. Papildus tam, tiek lasītas lekcijas Latvijas universitātē un uzņēmuma “Brabantia Latvia” Mentoru skolā, attīstot nākotnes līderus.

Romans ir viens no treneriem KIC ilgtermiņa attīstības programmā “Produktīvā ražošanas vadīšana”, vada LEAN praktiskās darbnīcas.

Izglītība: Bakalaura grāds ekonomikā (Ekonomikas un kultūras augstskola, 2017). Zināšanas regulāri papildina gan praktiski, gan dažādos semināros un kursos Latvijā un ārzemēs.

Tēmas

LEAN metožu ieviešana, pielietošana, uzturēšana.

Produktivitātes uzlabošana un ražošanas pārplānošana.

Ražošanas procesu sakārtošana.