Māris Strazds

Māris Strazds

LEAN, efektivitāte, darbinieku vadīšana, komandas veidošana

LinkedIn profils

 
novadīti kursi
 
apmācīti dalībnieki
 
novadītas mācību dienas

Par treneri

Ražošanas vadīšanas pieredze kopš 2007. gada. LEAN eksperta līmenis. Ir veidojis karjeru pārtikas nozarē uzņēmumā A/S Cēsu Alus, uzsākot darbu kā attīstības projektu vadītājs ražošanas daļā un ražošanas departamenta vadītājs. Uzņēmumā ir veiksmīgi vadījis vairākus procesus, kas veicināja ražošanas efektivitāti, tai skaitā vadījis LEAN ieviešanu. Šobrīd ir AS LODE ražošanas vadītājs. Iepriekšējā darba pieredze saistīta ar profesionālo dienestu Latvijas Nacionālajos Bruņotajos spēkos, kur darbojies dažādos amatos pēc Nacionālās Aizsardzības akadēmijas absolvēšanas.

Ir pieredze komandas veidošanas un saliedēšanas apmācību organizācijā, kā arī LEAN apmācību vadīšanā un vairākiem simtiem vadītāju KIC programmā “Produktīva Ražošanas Vadīšana”.

Izglītība: Bakalaura grāds pedagoģijā (Nacionālajā Aizsardzības akadēmija, 2000), kā arī iegūta jaunākā štāba virsnieka kvalifikācija. dažādi komandas veidošanas un vadības kursi Lielbritānijas un ASV virsnieku vadībā. 2011.gadā valsts akreditētā Komercizglītības centrā absolvējis augstākā līmeņa vadītāju profesionālās pilnveides programmu “Uzņēmuma vadīšana”.

 

Tēmas

LEAN

Efektivitāte

Komandas veidošana

Darbinieku vadīšana