Inese Millere

Inese Millere

Apzinātās ēšanas trenere un starptautiski sertificētā veselības un labizjūtas (wellness) koučs.

LinkedIn profils

Par treneri

Dr. Inese Millere, ārste, apzinātas ēšanas trenere, stresa vadības konsultante un koučs. Ārste, kas mainīja visu un kļuva par diplomāti, lai vēlreiz mainītu visu kļūstot par apzinātas ēšanas treneri, holistiskā dzīvesveida un stresa vadības konsultanti un kouču.

Inese ir Latvijā pirmā un pagaidām vienīgā licencētā apzinātās ēšanas trenere un starptautiski sertificētā veselības un labizjūtas (wellness) koučs.

  • Organizāciju konsultante/personības izaugsmes trenere/apmācību vadītāja;
  • Konsultācijas un koučings; apmācību un semināru (klātienes un tiešsaistes) veidošana un vadīšana par stresa pārvaldīšanas, veselības veicināšanas, apzinātības un apzinātas ēšanas tēmām. Individuāli un uzņēmumos Latvijā, Itālijā un Francijā: Bioversity International, CGIAR Consortium, Novartis, Sanofi, Swedbank, RSU, Lattelecom, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā u.c.
  • Personāla atlase, personāla apmācība, korporatīvais koučings, personāla novērtēšanas un attīstības instrumentu izstrāde, implementācija; individuālie profili; starpkultūru jautājumi. Boyden Global Excecutive search, Itālija; ENI, Agip, NCPOC Kazahija.
Sociālo zinātņu maģistra grāds politikas zinātnē | LU

Ārsta kvalifikācija | RSU

Holistiskā stresa menedžmenta diploms

Positive neuroplasticity Professional course with Dr. Rick Hanson

Tēmas

Veselības veicināšana uzņēmumos

Stresa izraisītas ēšanas pārvaldīšana

Veselīgu ēšanas paradumu veidošana

Apzinātās ēšanas pieeja

Intervija - "Kā atrisināt emocionālās ēšanas problēmas?"