Biznesa Klases kluba pasākums: 18. augustā | Kā dzīvot nezināšanas (not-knowing) laikmetā

18. augustā ielūdzām jūs uz Biznesa Klases kluba pasākumu - ko ieplānojām 2022. gada vasaras noslēgumā.

Tēma tieši laikā: Kā dzīvot nezināšanas ("not-knowing") laikmetā un kā atpūsies profesionāli

Vakara viesi:

📌Sandra Lāce:  ilggadēja Swedbank akadēmijas vadītāja, supervizore. KIC trenere Biznesa Meistarklases un Personības pilnveides programmās vadītājiem.
📌Kaspars Vendelis: Potenciāla treneris un veselības komunikators. Starptautisks lektors, publicistikas autors, 3 bērnu tēvs. Plašāk zināms kā  - biohacking vides un kopienas veidotājs Latvijā.
📌Diskusijās iesaistījās: Baiba Zūzena: KIC līdzīpašniece un valdes priekšsēdētāja, pieredzējusi vadītāja. Praktisko pieredzi guvusi, vairākus gadus veiksmīgi vadot TV3 Latvia, LNT (MTG Group) un kā All Media Baltics vadītāja Latvijā, tiek dēvēta par vienu no harismātiskākajām vadītājām un līderēm Latvijā.

Notika 18. augustā
09:00 - 12:00
Klātienē, Viesnīcā Welton Riverside SPA hotel

Šis bija ekskluzīvs pasākums KIC vadītāju programmu absolventiem vai īpaši ielūgtiem viesiem. Ja esat vadītājs un vēlaties pievienoties nākamajam pasākumam - lūdzu, sazinieties ar pasākuma vadītāju:

Kā vienmēr, aicinām pieteikt un sev tiešsaistē "līdzi ņemt" viesi, kas nav KIC absolvents, taču izrāda interesi par līdzīgi domājošo satikšanu un savu attīstību.