Pēteris Rimšs

Pēteris Rimšs

Eksperts ar vairāk kā 15 gadu pieredzi mārketinga, IT, banku, publiskā sektora un farmācijas nozares projektu vadībā.

LinkedIn profils

 
novadīti kursi
 
apmācīti dalībnieki
 
novadītas mācību dienas

Par treneri

Vairāk kā 15 gadu pieredze mārketinga, finanšu, IT, publiskā sektora un farmācijas nozares projektu vadībā. Pieredze gūta tādos uzņēmumos un organizācijās kā Zalaris HR Services, Henkel Latvia, Parex/Citadele banka, Rīgas satiksme, Draugiem group, PM Academy, Dinex Latvia, Veselības ministrija, kur vadījis multi-funkcionālas un multi-kulturālas projektu un biznesa komandas.

Kā ārpakalpojuma projekta vadītājs vadījis Latvijas zāļu verifikācijas sistēmas ieviešanas projektu Latvijā, kas tika ieviests, balstoties uz EK deleģēto Regulu un Direktīvu pret viltotām zālēm legālā zāļu piegādes ķēdē. Tāpat arī vadījis kompleksus SAP HR pakalpojumu (algu aprēķini, laika uzskaites, finanšu vadība u.tml.) IT projektus Ziemeļeiropas valstu un Baltijas tirgiem.

Kā biznesa treneris mācījis projektu vadību 300+ ekspertiem un speciālistiem no dažādām nozarēm kā IT, finanšu, loģistikas, būvniecības, mazumtirdzniecības un citām. Tostarp kā projektu vadības treneris praktizējis Centrālās Āzijas tirgū.

Kā konsultants un mentors izstrādājis un ieviesis vienotas projektu vadības vadlīnijas un kultūru dažādiem uzņēmumiem un organizācijām, atbalstījis arī projektu portfeļa ieviešanu uzņēmumos.

Kā IPMA Asesors vērtējis un sniedzis atgriezenisko saiti vairākiem desmitiem kandidātu, kas pretendējuši uz starptautisko IPMA projektu/ programmu vadības sertifikātu. Kā ārpakalpojuma lektors izstrādājis un vadījis Risku vadības kursu RISEBA augstskolas maģistra studentiem.

Darbojas kā Latvijas Nacionālajā Projektu vadīšanas asociācijā biedrs un bijis valdes loceklis/valdes priekšsēdētājs.

Izglītība: Maģistra grāds projektu vadībā, starptautiski sertificēts IPMA B līmeņa vecākais projekta vadītājs, IPMA sertifikācijas asesors B, C un D līmeņiem.

Pieeja: Analītiska, stratēģiska un uz rezultātu orientēta domāšana, ko izmanto gan vadot savus projektus un komandas, gan veidojot treniņu plānus. Pieredze atlasot, vadot un motivējot arī 20 cilvēku projektu komandas, Pēterim sniegusi spēcīgas līderības prasmes.

ATSAUKSMES PAR TRENERI:

 • Lielisks sava amata meistars. Viegla, draudzīga valoda. Loģiski un ļoti saprotami paskaidro. Paldies.
 • Ko tu labam padarīsi. :)
 • Pasniedzēja dziļās zināšanas projektu vadībā, pasniegšanas veids. (10)
 • Lietišķa, koleģiāla, draudzīga atmosfēra. Profesionāli. (10)
 • Vērtējumā nav "pieklājības", tas ir patiess un objektīvs novērtējums. (10)
 • Sniegtā informācija un tās pasniegšanas sistemātiskums. Reālās dzīves piemēri. (10)
 • Paldies!! Jau no pirmās dienas iespaids - savas jomas profesionālis (ne tikai PV, bet arī mācību vadīšanā), spēj dalīties ar savu pieredzi, teoriju pamatot ar praktiskiem piemēriem, māk iesaistīt visus dalībniekus aktīvā darbā!
 • Pasniedzējs ir savas jomas profesionāls, līderis, komandas vadītājs un māk nofokusēt grupu uz svarīgām lietām. Māk noturēt auditoriju.
 • Ļoti labs trenera darbs! Visu laiku bija sajūta ka strādājam nevis virtuāli, bet gan esam kopā vienā telpā. Mācēja mūs saliedēt kā komandu. Ar pozitīvu humora piedevu daudzas atziņas paliks ilgi atmiņā.
 • Ļoti patika, labprāt sadarbotos kādu reizi un vēl mācītos no pasniedzēja. Ļoti patīkama persona. Noteikti, Liels jomas profesionālis, ar lielu pieredzi. Māk un uzklausa viedokļus. Izmanto interesantus piemērus.
 • Eksperts savā jomā. Ļoti daudz piemēru no dzīves, kas ļāva vieglāk uztvert teorijā minēto.

Tēmas

Projektu vadība

Projektu vadības metodoloģijas/kultūras izstrāde uzņēmumiem

Projektu risku vadība

Jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanas projektu vadīšana

Projekta komandu atlase, komunikācija

Projekta mērķu definēšana

Dizaina darbu izpildes vadība