Personāla vadības profesionāle ar vairāk kā 20 gadu pieredzi komandu attīstīšanā un degsmi veicināt darbinieku labbūtību, uzlabot darba vides un sadarbības principus. Šobrīd ir Mars vecākā personālvadības eksperte Baltijas un Balkānu valstīs. Iepriekš guvusi pieredzi Circle K kā personāla direktore. Guvusi pieredzi komandu attīstīšanā arī GE Money kā mācību un attīstības vadītāja. Pilnveidojusi klientu apkalpošanas un pārdošanas prasmes kā Avon Cosmetics Latvija pārdošanas apmācību un attīstības daļas vadītāja Baltijā un klientu servisa daļas vadītāja Latvijā.

Pieredzējusi uzņēmumu iekšējā trenere un kopš 2020. gada RTU Rīgas Biznesa skolas (Riga Business School) lektore. Trenere KIC ilgtermiņa vadītāju pilnveides programmā “Biznesa Klase”.  

Izglītība: Maģistra grāds biznesa vadībā (Latvijas Universitāte), supervizora un kouča kvalifikācija (International Supervision and Coaching institute), Ericson Coaching international kouča sertifikāts ar iespēju veikt darba vidē balstītu koučingu. Šobrīd uzsākusi studijas doktoratūrā Vrija Universiteit Amsterdam (VU Amsterdam).