Kristaps Banga

Kristaps Banga

Pieeja dzīvē un biznesā: “Mēs varam vairāk kā domājam, ka mēs varam!” /”We can much more than we think we can!/

LinkedIn profils

Par treneri

Inovātors, jaunu biznesu attīstītājs un jauno tehnoloģiju evanģēlists ar vairāk kā 18 gadu pieredzi biznesa vadības, konsultāciju, inovāciju un mārketinga jomā, tai skaitā jaunuzņēmumu jeb start-up nozarē, palīdzot uzņēmumiem digitāli transformēties.

Šobrīd Kristaps ir informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma Accenture inovāciju vadītājs Latvijā, kā arī Amazon Web Services biznesa attīstības vadītājs Accenture Europe tehnoloģiju centriem.
Ar plašu pieredzi uzņēmumu vadībā un starptautiskās vadības komandās, ienemot biznesa attistīstības, inovāciju un mārketinga lomas (Lattelecom (šobrīd TET), Aldaris (Carlsberg group), MTG, Peugeot, Pegasus group), kā arī ir vairāku uznēmumu izveidotājs.
Regulāri tiek aicināts kā referents augstskolu lekcijās, konferencēs un biznesa pasākumos.

Izglītība: Bakalaura grāds ekonomikā (Ventspils augstskola; absolvējis rekodtempos - 3 gadu periodā 4 gadu vietā), maģistra grāds mārketingā (Latvijas Universitāte). Regulāri apgūst pasaules līmeņa tendences: London Business School (Biznesa administrēšana un vadība), HarwardX (Tehnoloģiju uzņēmējdarbība – no laboratorijas tirgū), Dartmouth College (Izrāviens inovāciju īstenošanā), HEC Paris (Businesa modeļu inovācijas).

Sociālā atbildība: Aktīvs jaunuzņēmumu mentors. Bijis Kultūras ministrijas padomnieks inovāciju jomā, vairāku jaunuzņēmumu valdes padomnieks

Ekspertu satiksiet 9 dienu programmā vadītājiem: Digitālā Kompetence Biznesam.

Tēmas

Digitālo tehnoloģiju nozīme, vieta un ietekme uzņēmumā.

Digitālā transformācija uzņēmuma stratēģijas kontekstā

IT stratēģija un realizēšanas scenāriji.

Kristaps Banga - Jebkura moderna kompānija ir IT kompānija