Kaspars Bindars

Kaspars Bindars

Projektu, projektu portfeļu un pārmaiņu vadības eksperts kopš 1998. gada.

LinkedIn profils

Par treneri

Pieredze: projektu, projektu portfeļu un pārmaiņu vadības eksperts kopš 1998. gada. Strādājis vadošos amatos uzņēmumos Hewlett-Packard, Nordea Banka Latvijas filiālē, Tele2 Shared Service Centre, digitālajā finanšu uzņēmumā 4finance, Accenture Latvijas filiālē. Šobrīd ir SEB banka Tehnoloģiju nodaļas vadītājs.

Savā karjerā vadījis vērienīgus IT sistēmu, jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanas projektus, bijis atbildīgs par uzņēmumu restrukturizācijas un pārmaiņu projektiem, kā arī izstrādājis jaunus biznesa virzienus Eiropas un Latīņamerikas valstīs.

Vada apmācības un konsultē uzņēmumus projektu vadīšanās jomā, palīdzot jauniem un pieredzējušiem projektu vadītājiem pilnveidot tādas kompetences kā projektu definēšana un plānošana, risku vadīšana, projektu komunikācija, projektu dalībnieku vadīšana, kā arī attiecību veidošana ar projektā iesaistītājām pusēm.

Izglītība: MBA grāds Informācijas sistēmu vadīšanā (LU, 1998). Pastāvīgi pilnveido savas profesionālās zināšanas projektu vadīšanā semināros un konferencēs.

Dzīvesziņa: Analītisko prāta pusi līdzsvaro ar radošo kā mūzikas projektu un koncertu producents.

Tēmas

Projektu vadība 

Projektu vadības metodoloģijas/kultūras izstrāde

Projektu risku vadība

Projekta komandu atlase

Projektu mērķu definēšana

Jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanas projektu vadīšana