Pieredze: klientu apkalpošanas, aktīvās pārdošanas un pārdošanas vadības eksperte kopš 1995. gada, praktizējoša mediatore. Šobrīd SIA “Veling Partneri” valdes locekle. Iepriekš bijusi telemārketinga un klientu servisa vadītāja Eden Springs Latvia, kā arī valdes locekle un uzņēmuma vadītāja BiPrO Centrs. Strādājusi par nodaļu vadītāju uzņēmumos REALTO (Mārketinga un Klientu apkalpošanas direktore), Falck Apsargs, Vita Credit, Karšu izdevniecība Jāņa sēta, Latvijas Tālrunis.

Atlasījusi, izveidojusi, apmācījusi un vadījusi vairākas sekmīgas pārdošanas komandas. Latvijas konkursa „Pārdošanas vadības GURU 2012” fināliste. Vadījusi mācības un praktiskos seminārus pārdošanas vadībā, pārdošanā, klientu apkalpošanā un telemārketingā. Pasniegusi mārketingu un uzņēmējdarbības vadību Biznesa Augstskolā Turība. Valsts eksaminācijas komisijas locekle Mārketingā un Uzņēmējdarbības vadībā BAT.

Izglītība: maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā (Turība), maģistra grāds sabiedrības vadībā (LU), Bakalaura grāds personāla psiholoģijā (RPIVA), kouča sertifikāts. Mediācijas asociācijas ADR biedre, praktizējoša mediatore ar specializāciju strīdu risināšanā nekustamo īpašumu nozarē. Regulāri pilnveido savas kompetences semināros par cilvēku vadību, aktīvo pārdošanu un tās vadīšanu.