Pieredze: pārdošanas, pārdošanas vadīšanas, darbinieku attīstības un motivācijas eksperts kopš 1999. gada, finanšu un uzņēmuma stratēģiskās attīstības eksperts kopš 1995. gada, kreditēšanas un kredītpolitikas izstrādes eksperts kopš 1994. gada. Praktisko pieredzi guvis, strādājot vadošos amatos finanšu, ražošanas un mazumtirdzniecības nozarēs uzņēmumos DnB banka, Nelss, Valpro Corp. Pašreiz ir investors un privātais konsultants auto biznesa, ražošanas un nekustamo īpašumu jomā.

Savā darbā bijis atbildīgs par kompānijas stratēģijas izstrādi un īstenošanu, biznesa plānu un budžetu izstrādi un izpildes kontroli, dažādu pārdošanas kanālu izveidi, jaunu pakalpojumu un produktu ieviešanu, kredītpolitikas izstrādi.

Veiksmīgi vadījis un motivējis gan pieredzējušu „zvaigžņu” komandas, gan gados un pieredzē jaunas komandas (līdz pat 30 cilvēkiem). Pateicoties savai kompetencei mācīt un pilnveidot citus, attīstījis gan indivīdus, gan komandas.

Vadījis mācības un  praktiskos seminārus pārdošanas vadībā, kā arī lasījis lekcijas par kreditēšanu un biznesa plānu sastādīšanu.

Izglītība: Bakalaura akadēmiskā izglītība tiesību zinātnēs Baltijas Krievu Institūtā, Bakalaura profesionālās studijas Celtniecības ekonomikā un vadībā Rīgas Tehniskajā Universitātē. Nepārtraukti paaugstinājis kvalifikāciju dažādos Latvijas un starptautiskos kursos, semināros un praktiskajās nodarbībās par cilvēku vadību, finansēm un kreditēšanu.


Atsauksmes par treneri:

  • Kompetents pasniedzējs.
  • Profesionāls un pieredzējs pasniedzējs.
  • Viss bija augstākajā līmenī, daudz ko uzzināju. Bija interesanti paklausīties un piedalīties.

Tēmas, kurās treneris var veidot mācību risinājumus un sniegt konsultācijas:

Pārdošanas vadība, kā vadīt "zvaigznes" un kā "atpalicējus", pārdošanas komandu vadība, ņemot vērā personības aspektus.

 

 

 

Nepieciešama Raimo Smukā konsultācija vai slēgtas mācības Jūsu uzņēmumam?

PIETEIKT KONSULTĀCIJU