Fizioterapeits, ergoterapeits un pasniedzējs ar 20 gadu pieredzi. Latvijas Olimpiskās vienības, divkārtējā Olimpiskā čempiona Māra Štromberga un daudzu citu olimpiešu galvenais fizioterapeits, boksera Maira Brieža fizioterapeits, Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijas pasniedzējs.

8 gadu specializācija medicīniskajā teipošanā, vienīgais MTC instruktors Latvijā un Baltijas valstīs (kopš 2010.gada). Liela pieredze darbā ar sportistiem ikdienā un pēcrehabilitācijas periodā.

Profesionālā pieredze: Starptautiskais instruktors medicīniskajā teipošanā Medical Taping concept, lektors D kategorijas sertifikātu iegūšanai Latvijas bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijā SIA “Sporta izglītības aģentūra’’, konsultants medicīniskajos jautājumos SIA “Patrol Asics” pārstāvjiem   Latvijā, ergoterapeits A/S “Aldaris’’, kinezioterapeits Nacionālajā Rehabilitācijas centrā “Vaivari’’.

Izglītība: Maģistra grāds bioloģijā (LU Bioloģijas fakultāte); beidzis LMA Rīgas Stradiņa Universitātes Rehabilitācijas fakultāti.

Atsauksmes no sporta vides: Latvijas labākais fizioterapeits, kuram ir zelta rokas un kuram pienākas ne vien daļa Latvijas olimpisko medaļu, bet arī Maira Brieža izcīnīto uzvaru. 

 

 Iespēja satikt treneri darbībā iespējams vadītāju attīstības programmā: