Pieredze: pārdošanas, tās vadības un uzņēmumu vadīšanas, veidošanas pieredze kopš 2002. gada. Strādājis vadošos pārdošanas un pārdošanas vadības amatos SEB dzīvības apdrošināšana, Amplico life Latvijas filiāle, Alico Latvia, Citadele life, Citadele atklātais pensiju fonds, SEB life Ukraine, kā arī līdzīpašnieks uzņēmumiem LTE Consulting (Ukraina) un Investimus (Latvija), praktizējošs vadītājs un pārdevējs. Konsultējis un izstrādājis apmācību seminārus uzņēmumiem NRJ, Citadele life, PZU Life Ukraine.

Izglītība: sociālo zinātņu maģistrs (LU un Hāgenes Tālmācības Universitāte, kas ir vienīgā VFR akreditētā tālmācības universitāte).  Papildus ir apguvis pārdošanas, pārdošanas vadības zināšanas, CEE reģiona distribūcijas kanālu īpatnības, veicot gan uzņēmējdarbību finanšu starpniecības sfērā, gan sadarbojoties ar LIMRA (Life Insurance and Marketing Research Organization), kā arī pilnveidojis savas prasmes „Sales champions” Jurija Galatas un  Krievijas speciālista Andreja Tislenko vadītajās apmācību programmās.


Atsauksmes par treneri:

  • Paldies, Jānim, par knifiņiem un frāzēm, pārdošanas piemēriem, kurus atgādināja un parādīja no prakses puses un dalījās savā pieredzē. Lai visiem izdodas:-)!
  • Pasniedzējs ir praktiķis, ko sajūt mācību aktivitātēs.
  • Profesionāls pasniedzējs, kurš mācības vadīja ar vieglumu un šarmu. :)
  • Pasniedzējs ir savā vietā, prot motivēt!
  • Pasniedzējas zinošs, pārliecināts, māk ieinteresēt auditoriju, ir pozitīvs.

 

 Tēmas, kurās treneris var veidot mācību risinājumus un sniegt konsultācijas:

Pārdošanas cikls, pārdošana pa telefonu, pārdevēja pašiedvesma (unikāls rīku komplekss), pārdošanas vadība -  specializācija finanšu pakalpojumu sfērā.

 

Nepieciešama konsultācija vai slēgtas mācības Jūsu uzņēmumam?

PIETEIKT KONSULTĀCIJU