Moto: Nav nekā bezjēdzīgāka kā efektīvi darīt to, kas nevienam nav vajadzīgs. Atceramies, ka pareizi organizēti 20% mūsu darba sniedz mums 80% laba rezultāta (Paretto princips).

 

Pieredze: stratēģiskās vadības, finanšu un procesu vadīšanas eksperts kopš 2004. gada. Strādājis vadošos amatos uzņēmumos Arthur Andersen, Consolis Latvija, Rīgas Vagonu Rūpnīca, BAU-HOW. Šobrīd ir AS “A.C.B” grupas operatīvais vadītājs un SIA “Ceļi un Tilti” valdes loceklis un uzņēmējs - investors.

Savā darbā bijis atbildīgs par uzņēmumu stratēģijas izstrādi un ieviešanu, jaunu biznesa procesu izveidi un ieviešanu, esošo procesu efektivitātes uzlabošanu un iesaistījies dažādos procesu un uzņēmumu restrukturizācijas projekots. Veiksmīgi pielietojis TOC un LEAN pieejas un instrumentus uzņēmumu mērķu sasniegšanā.

Guvis praktisku pieredzi finanšu vadības un riska vadības sistēmu, kā arī jauno biznesa tehnoloģiju ieviešanā, kas veicina efektivitāti un augstu rezultātu sasniegšanu, kā arī risinājis dažādas digitalizācijas jauninājumus uzņēmumos. Viņa vadībā, nostiprinot stratēģiskus mērķus un sakārtojot procesus, AS “A.C.B.” pilnveidota un augusi par vienu no efektīvākajiem uzņēmumiem Latvijā. 

Veidojis mācību risinājumus tādiem uzņēmumiem kā: Latvian IT Cluster, PERUZA, Tenax u.c.

Pieeja: uzņēmuma procesu efektivitāti virza, apvienojot unikālu, sevis izveidotu un praksē aprobētu stratēģisko pieeju un mērķu uzstādīšanu savienojumā ar LEAN filozofiju.

Konsultē un vada seminārus tādās tēmās kā uzņēmuma darbības analīze, uzņēmuma stratēģiskā vadīšana, procesu un risku vadība, kā arī LEAN ieviešana un pārmaiņu vadība.  

 

Izglītība: Maģistra grāds uzņēmējdarbības vadīšana (LU). Regulāri papildina zināšanas un prasmes dažādās profesionālās apmācībās ārzemēs un Latvijā, t.sk. riska vadība un biznesa modelēšana  (Arthur Andersen), Executive Development programme (SSE Riga), Advance Academy (Consolis Group), starptautiski LEAN un TOC semināri u.c.

 

   Dzīvesziņa: Analītisko prāta pusi līdzsvaro ar radošo, komponējot dziesmas, raksot dzeju un spēlējot klavieres grupā      “Zvaigžņu lietus”, kur reizē ir arī tās menedžeris.

 

 

Tēmas, kurās treneris veido mācību risinājumus un sniedz konsultācijas:

Biznesa stratēģija, biznesa procesi, risku vadīšana, biznesa efektivitāte, ieskaitot LEAN

 

Nepieciešama Armanda konsultācija vai slēgtas mācības Jūsu uzņēmumam?

PIETEIKT KONSULTĀCIJU

 

 Armands Sviķis par stratēģisku pieeja biznesa vadībai/ KIC Stratēģiskās vadības forums