Gunārs Cvetkovs

AS "Latvenergo" Ražošanas tehniskais direktors

Linda Strenga

SIA "Komerccentrs DATI grupa" Kvalitātes daļas vadītāja, Valdes locekle

Dzidra Kalniņa

SIA "Zaļais tirgus" Direktore, Valdes locekle

Inga Gorbunova

„Mediju grupa TOPS” Izdevniecības galvenā redaktore

Jānis Kirkovalds

A/S Augstsprieguma tīkls Valdes loceklis

Ilze Lenša

SIA „Alfa Laval” Reģionālā biznesa kontroliere

Normunds Priede

„LVM nekustamie īpašumi” Direktora vietnieks

Aigars Vaivars

SIA „Daudznozaru kompānija „Daugava”” Valdes priekšsēdētājs

Dina Barkāne

A/S „Grindeks” KVS vadītāja

Māris Zaļaiskalns

VAS „Latvijas Valsts ceļi” Satiksmes organizācijas pārvaldes direktors

Valdis Pabērzs

SIA „Preiss” Valdes priekšsēdētājs

Iveta Audziša

SIA „Dimdiņi” Valdes locekle, Komercdirektore

Valdis Vucāns

VAS „Latvenergo” Sadales tīkla RCD vadītājs

Jekaterina Grickeviča

SIA „Raugs un citas preces” Finanšu vadītāja

Andris Drēska

SIA „Aleja D” Direktors

Almants Lediņš

SIA „Altreks” Finanšu direktors

Anda Muceniece

A/S „Latvenergo sadales tīkls” Personāla daļas vadītāja

Aivars Rauska

A/S „Aizkraukles banka” Klientu apkalpošanas pārvaldes vadītāja vietnieks

Elita Daniela

A/S „Falck apsargs” Tirdzniecības un mārketinga departamenta direktore, Valdes locekle

Eduards Bukovskis

A/S „Falck apsargs” Fiziskās apsardzes departamenta direktors

Lauris Fišers

SIA „Altreks” Valdes priekšsēdētājs

Juris Vēveris

SIA „Kaupēni” Valdes priekšsēdētājs

Aigars Nitišs

SIA „Ošukalns” Valdes priekšsēdētājs

Anita Veinberga

AAS „Seesam Latvia” Apdrošināšanas direktore

Vianita Berga

A/S „Latvenergo” Ilgtermiņa aktīvu uzskaites daļas vadītāja

Pēteris Lucāns

SIA „Rūķis” Direktors

Ivars Žagars

SIA „Top 7” Valdes priekšsēdētājs

Linda Lapa

SIA „Poligrāfijas apgāds” Juriste

Uldis Reņģe

SIA „Milda KM” Valdes priekšsēdētājs

Vita Andersone

A/S „Augstsprieguma tīkls” Valdes priekšsēdētāja vietniece

Antons Briedaks

VAS „Latvijas valsts meži” Dienvidlatgales mežsaimniecības izpilddirektora vietnieks

Māris Cimmermanis

SIA „Aeroc” Mārketinga vadītājs

Elita Bērziņa

A/S „Latvenergo” Sadales tīkla ekonomikas daļas vadītāja

Mārtiņš Gūtmanis

AS „Latvijas valsts meži” Zemgales mežs. Izpilddirektora vietnieks

Andra Rutka

SIA „Kesko Agro Latvija” Loģistikas nodaļas vadītāja

Ingrīda Šmite

SIA „Kesko Agro Latvija” Lopkopības iekārtu un celtniecības projektu departamenta vadītāja

Rolands Lielbriedis

SIA „Tenax” Komercdirektors

Jānis Janovskis

„J&J Elektro” Valdes loceklis

Linda Baltiņa

AS ” Pasažieru vilciens” Valdes priekšsēdētāja

Ivars Geidāns

SIA "Merks" Valdes priekšsēdētājs

Normunds Skauģis

SIA “Lāči” Prezidents

Liāna Ķeldere

AS "Latvenergo" Galvenā grāmatvede

Nikolajs Kurma

SIA “Tenax” Valdes priekšsēdētājs

Nellija Ločmele

SIA “Reģionālā prese DIENA” Galvenā redaktore

Andrejs Hansons

SIA “Aloja - Starkelsen” Valdes loceklis

Žaneta Jaunzeme

SIA “Marsh” Valdes priekšsēdētāja

Pēters Putniņš

Zvērināts advokāts

Aivars Garančs

SIA “Serviks Rīga” Izpilddirektors

Aldis Ošenieks

AS "Druvas pārtika" Valdes priekšsēdētājs

Kristīne Martinsone

SIA “Latvijas Mobilais Telefons” Saimniecības daļas vadītāja