KIC eksperts Georgijs Buklovskis izdod grāmatu "TRANSFORMĀCIJA"

Viena no TOC (Ierobežojumu teorija) Latvijas ekspertiem, Georgija Buklovska grāmata, kurā ir apkopota vairāk nekā 10 gadu TOC un LEAN veiksmīgas pielietošanas praktiskā pieredze. 
Grāmatā, dzīvā un praktiskiem piemēriem piesātinātā stilā, ir izklāstīta gan TOC pielietošanas tehnika, gan sniegtas atbildes uz daudziem uzņēmēju jautājumiem. Atsevišķa sadaļa ir veltīta modernas darbinieku motivācijas sistēmas izveidošanas piemēriem. Grāmatas pielikumā ir ievietotas divdesmit divu TOC un LEAN instrumentu pielietošanas instrukcijas. Šī ir pirmā un vienīgā tik dziļa un visaptveroša “instrukcija” latviešu valodā, ātrai biznesa rezultātu sasniegšanai, pielietojot TOC principus. Grāmata ir paredzēta uzņēmējiem, uzņēmumu vadības speciālistiem un visiem tiem, kuri grib zināt par TOC un Lean veiksmīgas pielietošanas piemēriem.
 
 
Georgijs Buklovskis,  TRANSFORMĀCIJA            

Ceļvedis tava uzņēmuma pārvēršanā par “veiksmes stāstu”

ISBN 978-9934-19-363-7, 2017, latviešu valodā, 336 lpp.
Cena: 19,90 EUR ar PVN. Pasta piegāde: 2,80 EUR ar PVN

KODS: G02

 

Georgijs Buklovskis par stratēģisku pieeju personāla vadībā / KIC Stratēģiskās vadības forums

 

Iespēja satikt treneri darbībā un apgūt TOC praksē iespējams efektīvākajā programmā ražošanas vadītājiem: Produktīva Ražošanas vadīšana.

 

 

Georgijs ir sasniedzis savu mērķi izveidot vienu no efektīvākajiem uzņēmumiem Eiropā un šobrīd ir gatavs sniegt atbalstu citām kompānijām ceļā uz augstākiem rezultātiem. 

Pieredze: ražošanas vadīšanas, TOC (ierobežojumu teorija) un LEAN ieviešanas eksperts kopš 2005. gada. Sniedzis nenovērtējamu ieguldījumu Brabantia Latvia rūpnīcas direktora amatā. Kopā vairāk nekā 20 gadu pieredze vairāku starptautisku ražošanas uzņēmumu dibināšanā, attīstībā un vadībā.

2013. gadā pārtulkojis latviešu valodā un izdevis Tomasa Korbeta “TOC grāmatvedība”.

BEA (Biznesa efektivitātes asociācijā) līdzdibinātājs, BEA sertificēts eksperts. TOCICO (TOC International Certification Organization) biedrs.

Izglītība: maģistra grāds RTU. Zināšanas TOC, LEAN jomās apgūtas gan praktiski, gan arī daudzos semināros un kursos Latvijā un citās Eiropas valstīs. Sertificēts loģiskās domāšanas meistars (GSI, William Dettmer, ASV).

Intervija: "Labam vadītājam nav jābāž deguns visos jautājumos" žurnālā iFinanses.


Atsauksmes par treneri:

  • Labākais un vispusīgākais Latvijā.
  • Ļoti zinošs, esmu par to pārliecinājies mūsu uzņēmumā.
  • Izcila pasniedzēja kompetence un vērtīgas zināšanas.
  • Apbrīnoju gan pasniedzēja zināšanas par jautājumu, gan spēju pielāgoties klausītājiem. Pasniedzēja iepriekšējās zināšanas par dalībnieku uzņēmumiem.
  • Pasniedzējs parādīja ražošanu jaunā līmenī.
  • Nekad nebiju dzirdējusi par šādu ražošanas vadīšanu un esmu patīkami pārsteigta par tās vienkāršību. Tagad tas jāpārbauda!

 

Tēmas, kurās eksperts veido mācību risinājumus un sniegt konsultācijas:

  • TOC ( ierobežojumu teorija), 
  • ražošanas efektivitāte,
  • ražošanas procesu sakārtošana

Nepieciešama eksperta konsultācija vai slēgtas mācības Jūsu uzņēmumā?

PIESAKIET KONSULTĀCIJU