Diāna Barceva

Diāna Barceva

Komunikācijas un komandu attīstības trenere. Diāna Barceva ir vadošā SIA Evolution Latvia iekšējā mācību centra Evolution Academy trenere. Evolution Academy ietvaros trenere apmāca gan vadības komandu, gan spēļu vadītājus. Veiksmīgi realizējusi vairākas apmācības Nordea Bank.

LinkedIn profils

Par treneri

Pieredze. Patreizējā darba ietvaros trenere sadarbojas ar personāla vadības departamentu, lai attīstītu un nodrošinātu nepieciešamās mācību programmas – attīstības treniņus, darbnīcas un patstāvīgus ilgtermiņa apmācības jaunajiem un esošajiem darbiniekiem.

Starp spēļu un komandu vadītāju mentoringu eksperte ikdienā strādā ar darbiniekiem un vadītājiem nepārtraukti uzlabojot darba vidi un darbinieku attīstību, tai skaitā kontrolējot un monitorējot darba izpildi.

Unikalitāte. Kā konstruktīvas komunikācijas eksperts Diāna veido un virza labās prakses mācību pieredzi, “uzlādējoties” no mācību dalībnieku spējas salikt visu pa plauktiņiem un redzot savu studentu izaugsmi.

Diānas izcilās prezentācijas, mācību satura sniegšanas spējas un izpratni par korporatīvo mācību vajadzību identificēšanu augstu novērtē treniņu dalībnieki. Pieredze darbā ar prezentēšanu tiešsaistē ļauj radīt mūsdienās aktuālos treniņus sarunu veidošanai caur Skype, izmantojot neverbālās komunikācijas un saskarsmes knifus. Diāna tic, ka augstā līmenī apmācīti darbinieki var uzlabot kopējo efektivitāti un visa uzņēmuma produktivitāti.

Tēmas

Prezentācijas prasmes un personalitātes spēks on-line sarunās.

Komunikācija darbā, efektīva pārdošanas komunikācija, attālinātā pārdošana, efektīvas prezentācijas izveide.

Aktīvā klausīšanās, spontānā runāšana.

Neverbālā komunikācija, atgriezeniskā saite.

Līderības pamati, konfliktu risināšana.

Mentālā higiēna, pašmotivācija, iedvesma.

Prioritizēšana, stresa vadība.