Biznesa klase

Kaspars Puriņš SCAFOTEAM, Valdes loceklis

“Man šī Biznesa Klase deva ļoti daudz. Būšu daudz pašpārliecinātāks vadītājs, jo skaidri zināšu, ko un kā darīt.

Ļoti augstu vērtēju programmas tēmu atbilstību mūsdienīga vadītāja pilnveidei, jo bija ļoti daudzveidīgas un mūsdienīgas apmācības ar praktiskām nodarbībām.

Man visnoderīgākie bija moduļi par sarunu vešanas stratēģiju un taktikām ar Agri Gravu – izpratu, ka visu var vērst sev par labu, ka lietišķas sarunas ir atšķiramas no personīgām sarunām.

  • Pārliecinošas prezentācijas prasmēs ar Inu Balamovsku ļoti īsā laikā apmācīja prezentēt, ļoti praktiski piemēri un atziņas par to, kā vajag un kā ne. Uzreiz pasaka, kas nav pareizi, analizējot iesaistīja grupu un ņēma vērā katra viedokli.
  • Modulis par vadītāju kā līderi sniedza motivāciju, ka nekas nav neiespējams. 
  • Biznesa klases pasniedzēji ir ļoti labi savas jomas profesionāļi un pasniegšanas veids atbilst šodienas dinamiskajai tirgus videi.

Programmas garums ir ļoti optimāls un ieguvums bija daudz lielāks, kā biju gaidījis, kas absolūti atsver pavadīto laiku mācībās.  Kad man viens no labākajiem Baltijas ekspertiem pārdošanā, klientu apkalpošanā un menedžmentā ieteica mācīties KIC, nedomāju, ka tas būs tik noderīgi. Līdz šim bija apmeklēti visādi semināri un kursi, bet Biznesa klase ietver sevī visu, kas vajadzīgs vadītājam, tādēļ iesaku katram apmeklēt šo programmu."

Biznesa Klases 56. grupas absolvents /2017. gads/