Biznesa meistarklase

Santa Vieglā AS "Seesam Insurance" Latvijas filiāle, Prokūriste

Manu maldīgo priekšstatu par to, ka mācības ir akadēmiska un garlaicīga lieta BMK nojauca vienā elpas vilcienā. Biju patīkami pārsteigta par to vieglumu, ar kādu pasniedzēji prata nodot klausītājiem savas profesionāli izkoptās zināšanas un pieredzes pērles. No pasniedzējiem varēja mācīties ne tikai apmācību moduļa tēmā iekļauto materiālu, bet arī pārliecinošās prezentācijas prasmes.

Mācību garums ir vienkārši perfekts! 20 dienu laikā bija iespēja apgūt jaunu materiālu,  atziņas nodot kolēģiem, jauno ieviest ražošanā, ar kursabiedriem un pasniedzējiem dalīties  pieredzē par veiksmēm, ko izdevās ieviest un saņemt jaunus ieteikumus turpmākajiem risinājumiem.

BMK lekciju apmeklējums man bija kā kaut kas īpašs, kā svētki! Viss nepieciešamais komfortablām mācībām bija sarūpēts un atbilstoši sagatavots, mācību procesu izbaudīju, nelaizdama garām nevienu lekciju.  

Rezultātā BMK man palīdzēja atbrīvoties no „teicamnieces sindroma”, jo sapratu, ka daudzas lietas var darīt vienkāršotāk, ar smaidu un vieglumu. BMK mācības nāks par labu katram vadītājam, lai iemācītos nedaudz piebremzēt savu ego un uzskatu - „taisnība ir viena un tā ir manējā”. 

BMK 17 absolvente,

09.09.16