Biznesa meistarklase

Vigo Legzdiņš VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs” Valdes priekšsēdētājs

„Mācības „Biznesa Meistarklasē” man deva redzesloka paplašināšanas iespējas. Es nācu uz šo kursu ar domu iegūt kādas jaunas atziņas. Patiesībā biju patīkami pārsteigts, par to, ka mācību programma ir patiešām sabalansēta dažādos aspektos. Varēja iegūt daudz vērtīgu atziņu situācijām, ar kurām saskaroties ikdienas darbā, es risināju tīri intuitīvi. Bija interesanti dzirdēt, ka tam visam ir arī teorētisks segums. Man, kā cilvēkam, kas savu akadēmisko izglītību ieguvis jau 80-jos gados, šīs atziņas bija ļoti vērtīgas.
Programma daudz ko deva arī man kā vadītājam. Varbūt es neieguvu tik daudz tās zivi, bet es noteikti ieguvu labu makšķeri, ar ko es varēšu saķert daudz labas zivis.
Šajā programmā ir patiešām interesanti pasniedzēji, interesanta pasniegšanas maniere un kultūra. Lielākajā daļā gadījumu mēs strādājām kā līdzvērtīgi domu biedri. Ļoti svarīga ir arī domu apmaiņa starp kursa dalībniekiem. Es esmu ieguvis labus paziņas, labus kolēģus, ar kuriem, es domāju, varētu pēc kursu beigām vienu otru lietu pārrunāt un risināt.”