Vai uzņēmēji ir gatavi digitālajam laikmetam?

 

Digitālās tehnoloģijas attīstās un biznesa vide mainās, nesot līdzi iespējas, izaicinājumus un domāšanas maiņu. Vai Latvijas uzņēmumu vadītāji ir tam gatavi?

Latvijā vadošā mācību un biznesa konsultāciju kompānija Komercizglītības centrs kopā ar digitālās nozares ekspertiem aktualizē uzņēmējdarbības vidē izplatītu problēmu: “Problēmu risināšana un ikdienas darbs ar tehnoloģijām tiek atstāts profesionālu IT speciālistu un ārpakalpojumu uzņēmumu ziņā, bet pats vadītājs bieži nav kompetents šajā jomā, lai pieņemtu pārdomātus un biznesam izdevīgus lēmumus, “ problēmu akcentē Jekaterina Danenberga – Komercizglītības centra (KIC) produktu attīstības vadītāja. “Uzņēmumu vadītājiem ir jāsāk pašiem uzņemties atbildību par sava uzņēmuma digitālo veselību, drošību un attīstību!”

“Tehnoloģijām attīstoties, jautājums nav par to, vai mūsu bizness pārskatāmā nākotnē mainīsies, bet par to, KAD tas mainīsies. Uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem jāuzdod sev jautājums: “Vai esam gatavi pārmaiņām? Vai es personīgi, kā īpašnieks, kā vadītājs apzinos, ko šī pārmaiņa prasa no manis?” Tieši tāpēc mēs radījām digitālās kompetences attīstības programmu, kas palīdzētu vadītājiem sagatavoties neizbēgamajām pārmaiņām, ko virza informācijas un komunikāciju vides attīstība.” Ēriks Eglītis, KIC biznesa treneris un IT pārvaldības konsultants

Digitālais koeficients (DQ) kā jauns termins sāk ieņemt savu lomu blakus Intelektuālajam (IQ) un emocionālajam koeficientam (EQ) – radot nepieciešamību vadītājam attīstīt sevi jaunā ampluā.

  • Kas ir jāzina vadītājam par informācijas tehnoloģijām, kuras digitālās tehnoloģijas noderēs Jūsu biznesam, bet kuras kaitēs? Kā neapjukt reklāmā un izvēlēties no vairākiem tūkstošiem risinājumu tos, kas ir atbilstoši tieši manam biznesam un uzlabo tieši mana biznesa procesus un rezultātus?
  • Kā veiksmīgi tikt galā ar lielu informāciju apjomu – vadītāja darbā un personiskajā dzīvē?
  • Vai digitālie rīki tiešām var palīdzēt samazināt izmaksas un palielināt peļņu?
  • Kā koordinēt attālināto darbu, ko vadītājs drīkst un nedrīkst publicēt sociālajos tīklos un vai par datu drošību tiešām jādomā tikai IT departamentam?

Meklējot atbildes uz šiem jautājumiem, lai uzņēmējiem būtu iespēja tikt galā ar šiem un citiem mūsdienu biznesa izaicinājumiem, Latvijā radīta jauna ilgtermiņa mācību programmu vadītājiem - Digitālā Kompetence Biznesam, kas būs atbalsts tiem vadītājiem, kas sper pirmos soļus tehnoloģiju ieviešanā un ir ceļa sākumā, lai izprastu un attīstītu digitālos procesus uzņēmumā.

24.martā norisināsies Digitālā Kompetence Biznesam mācību programmas prezentācijas pasākums, kurā vadītājiem būs iespēja uzzināt vadītāju veiksmes stāstus par tehnoloģiju ieviešanu uzņēmumā, iepazīties ar Latvijas digitālās nozares ekspertiem – programmas treneriem.

*  Dalība pasākuma pirmajā daļā bez maksas, iepriekš piesakoties. Vietu skaits ir ierobežots.

Aicinām vadītājus pieteikties pasākumam līdz 23. martam, aizpildot pieteikumu vai zvanot: 67240562

Programmas treneri par savām tēmām:

Par mācību programmu:

9 dienu mācību programmu vadītājiem: Digitālā Kompetence Biznesam sniegs vadītājiem izpratni, instrumentus un tehnikas, kas ir nepieciešamas, lai pārveidotu, attīstītu un vadītu biznesu digitālajā laikmetā. Tā izstrādāta kopā ar Latvijas digitālā biznesa ekspertiem un vadītājiem un būs atbalsts vadītājiem, kas uzsāk tehnoloģiju ieviešanas ceļu uzņēmumā.

Vairāk par 9 dienu programmu