Nākamais Biznesa klases klubs: Cigun un pikniks ar Igoru Kudrjavcevu

Aicinām Biznesa klases kluba* biedrus - visus KIC programmu absolventus pieteikties nākamajam kluba pasākumam, kas notiks vasaras nogalē pavisam jaunā formātā kā vadītāju tikšanās un ķermeņu izkustināšana.

 

Cigun vakars un pikniks ar Igoru Kudrjavcevu

Viesis: ārsts, Biznesa meisterklases treneris, Cigun skolotājs un vienkārši lielisks cilvēks Igors Kudrjavcevs

22.augustā

18:30 - 21:30

LU Botāniskajā dārzā, Kandavas ielā 2 ( būs norādes uz piknika vietu)

*Biedru līdzmaksājums 10 EUR ( iekļauta ieejas maksa), viesiem jāiegādājas tikai biļete 4,90 Eur, bērniem - 2,90 EUR.

 

“Ar ci ķīniešu valodā apzīmē dzīvības enerģiju, gun nozīmē darbs. Kopā sanāk darbs ar dzīvības enerģiju,” skaidro četrus tūkstošus gadus senās ķīniešu vingrošanas mākslas meistars. Ci ir arī gaiss, tāpēc cigun dēvē par elpošanas vingrošanu. “Daži uzskata, ka tīrā veidā enerģija neeksistē. Tā rodas tur, kur sākas sadarbība. Enerģiju nevar iedzert vai apēst. Enerģija ir seno grieķu vārds un nozīmē spēju rīkoties. "

 

Vakara plānā:

  • Tīklošanās
  • Cigun treniņš ar Igoru Kudrjavcevu
  • Veselīgs pikniks un sarunas ar veselīgi domājošiem vadītājiem

Aicinām nākt ar atvērtu prātu, ērtām drēbēm, vai ņemt tās līdzi (būs vieta, kur pārģērbties). Droši ņemiet līdzi grupasbiedrus, viesus, sievas/vīrus, bērnus.

 

Iedvesmai: Intervija ar Igoru par Cigun un dzīvi

 

     Gribu. Nākšu. Piesakos

 

*Biznesa Klases Klubs ir domubiedru grupa visiem KIC ilgtermiņa programmu absolventiem. (Biznesa Klase, Biznesa Meistarklase, Produktīva Ražošanas vadīšana, Pārdošanas vadīšanas meistarklase, Digitālā Kompetence Biznesam)

Kluba ietvaros tiek organizēti pasākumi ar īpašajiem viesiem - sabiedrībā aktīviem cilvēkiem un savas jomas ekspertiem, lai sniegtu biedriem iespēju satikties ar līdzīgi domājošajiem un iedvesmoties jauniem biznesa un personīgajiem mērķiem.