BMK īpaši piemērots grafiks!

Ja esat gatavi rast dzīvotspējīgas idejas biznesa attīstībai, pavērt sev jaunus apvāršņus, dalīties un ieklausīties citu pārbaudītā pieredzē, tad pievienojieties to augstākā līmeņa vadītāju pulkam, kas sevi pilnveido Biznesa Meistarklasē!

Šobrīd programmu ir absolvējuši gandrīz 200 Latvijas uzņēmumu augstākā līmeņa vadītāji.


 

"Divus gadus domāju vai man vajag apmeklēt Biznesa meistarklasi. Tagad, kad esmu to pabeidzis, saku - jā! Galvenais ieguvums - no katras apmeklētās dienas es atceros un ikdienā pielietoju 1-2 atziņas, kuras iepriekš nezināju. Tas viss jau ir atpelnījis investēto naudu un laiku."

/Māris Kalniņš, AS „Bīstamo atkritumu apsaimniekošana" Valdes priekšsēdētājs/

„Žaks Īvs Kusto reiz teica: „Ja cilvēkam kāda iemesla dēļ rodas iespēja dzīvot neparastu dzīvi, viņam nav tiesību šo iespēju paturēt pie sevis.” Izmantojiet iespēju šim lidojumam ar savu jomu profesionāļiem. Jūs būsiet tikai ieguvēji no tā.”

/Marika Osīte, SIA „Nordic Sugar” Pārdošanas vadītāja/

"Unikāla iespēja strādāt kopā, dalīties pieredzē, domās, redzējumā ar Latvijā nozīmīgu uzņēmumu vadošajiem darbiniekiem. Ļoti laba iespēja atjaunot savu enerģiju, atmest nevajadzīgos stereotipus, sajust jaunu elpu."

/Valdis Vucāns, AS „Sadales tīkls" Remonta un celtniecības dienesta direktors/


Biznesa Meistarklase - pieredzējušiem uzņēmumu augstākā līmeņa vadītājiem, kuriem ir svarīgs skats no malas uz sevi un savu uzņēmumu, dalīšanās pieredzē, jaunas idejas un pozitīvs impulss tālākai izaugsmei.
Mācības notiks: 22. maijs (2015.) – 30. janvāris (2016.) - mācību grafiks šeit>>>
Dalības maksa: EUR 4980 + PVN
Piesakieties mācībām šeit>>>