Lauki Ienāk Pilsētā pulcē vadītājus, topošos līderus un vecākus

 

8. septembrī 11.novembra krastmalā Latvijas simtgades svinību ietvaros notika lielnotikums “Lauki ienāk pilsētā”.

Pasākuma dalībnieki pārstāvēja nozīmīgākās lauksaimniecības jomas, produktus, pakalpojumus un ar lauksaimniecību saistītas izglītības iestādes, kopā veidojot stāstu par Latvijas lauku vēsturi un mūsdienīgu saimniekošanu un dzīvi laukos.

Arī mēs kā ilggadējs lauksaimniecības uzņēmumu partneris lepojamies ar iespēju sadarboties ar domājošiem lauksaimniekiem, veiksmīgiem nozares uzņēmumiem un vadītājiem, kas ir izcili saimnieki ne tikai savai zemei, bet arī saviem uzņēmumiem.

Liels prieks, ka kā jau visos galvenajos notikumos gan dalībnieku, gan organizatoru vidū bija mūsu klienti un mācību absolventi no tādiem uzņēmumiem kā Agrimatco Latvia, Saimnieks LV, LATRAPS, Amazone, VAKS, Z/s Zilūži u.c. Bija prieks atkal satikt un redzēt, ka esat uz viļņa.

KIC izglītības un tehnoloģiju saliņa vieno ģimenes

 

KIC stendā izveidojām tehnoloģiju un izglītības iespēju saliņu, kurā sadarbībā ar mūsu draugiem Samsung, Giraffe Visual Un GIGI Bloks bija iespēja apskatīt treneru publiskās uzstāšanās un iemēģināt savējās 360 grādu Samsung kamerā.

Virtuālā realitāte - cits skats uz lietām un ražotāju aizkulises

Līdzīgi kā mūsu mācibās aicinājām paskatīties uz lietām no citas puses virtuālajā realitātē, galu galā arī biznesa vadītājiem mācām pārzināt tehnoloģiju iespējas.  Devām iespēju ieskatīties Latvijas ražotāju darba aizkulisēs slavenajā latviešu interaktivo tehnoloģiju uzņēmuma Giraffe Visual radītājā saturā, kas, kā allaž, bija uz izķeršanu. Starp citu, vecāki, kas vēlājās uzzināt vairāk par Samsung Gear 360 brillēm un to iespējām, info varat skatīt šeit.

 

    

 

   

Mazo Līderu Akadēmija

Jaunākajie pasākuma dalībnieki - topošie līderi varēja pielietot radošumu unikālā būvniecības projektā. Kopā ar kartona kluču burvjiem un ideju radītājiem GIGI Bloks izveidojām Mazo Līderu akadēmiju un parādijām spēļošanas metodes, kas iecīnītas ne tikai ģimeņu rotaļās, bet arī vadītāju mācībās Biznesa Klasē.

Vecākiem, kuru bērni piedalījās rūpnīcas celšanā, bija iespēja piedalīties mūsu draugu GIGI Blocks loterijā un laimēt 60 XXL klučus. Loterijas rezultāti te.

       

Kas vēl notika?

  • Pasākuma apmeklētāji varēja iepazīt dzīvi un darbu Latvijas laukos, izglītības iespējas, modernākās tehnoloģijas, graudkopību, lopkopību, dārzkopību, mežsaimniecību, zivsaimniecību, bioloģisko lauksaimniecību un amatniecību.
  • Bija milzum daudz degustācijas un mājražotāju tirgus, daudzveidīga kultūras programma.
  • Diena sāksās ar lauksaimniecības tehnikas parādi, kurā no Rīgas Motormuzeja cauri Rīgai uz 11. novembra krastmalu brauca vēsturiskā un mūslaiku lauksaimniecības tehnika, parādot tehnikas attīstību Latvijas 100 gadu laikā.

Citus atskatus meklējiet Lauki ienāk pilsētā Facebook lapā.

Milzu paldies pasākuma organizatoriem Zemkopības ministrijai un „Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai”, īpaši Rihardam Krastiņam (kurš, starp citu, arī ir mūsu Biznesa Klases absolvents), kā arī visām zemnieku saimniecībām un lauksaimniecības uzņēmumiem, valsts institūcijām, izglītības iestādēm un nevalstiskajām organizācijām. Bija prieks satikt neskaitāmus mūsu klientus, gan dalībnieku stendos, gan kā apmeklētājus.