Laila Jemberga: Man apmācību process ir kā sēkliņas iedēstīšana

 

 

KIC Biznesa ekspertes Lailas Jembergas pieeja. Laila ir sadarbības kompetenču pilnveides trenere vadītājiem kopš 2008. gada. Konsultē uzņēmumu vadību darbinieku motivēšanas, emocionālās kompetences un stresa menedžmenta jautājumos.

MANA PIEEJA

Manas nodarbības (vismaz praktiskās noteikti) veidotas tā, lai dalībnieki izjūt ieguvumus ilgtermiņā. Nevis tūlīt nodarbības beigām viņi izjūt trakotu sajūsmu un iedvesmu, kas pēc neilga laika, bez papildus piešprices no ārpuses (piemēram, trenera personā), noplok un izčākst.

Man apmācības process drīzāk ir kā sēkliņas iedēstīšana. Kas izaugs (un vai vispār izaugs) ir atkarīgs no augsnes, kurā šī sēkliņa iedēstīta. Jeb no paša apmācības dalībnieka. Agrāk man patika rīkot apmācības kā svētkus. Kā tādu Ziemassvētku eglītes iedegšanu. Lai visiem acis mirdz un ir prieks. Protams, nav garantiju, ka visi gribēs priecāties pie šīs egles. Ar laiku sapratu, ka tā es novirzu akcentu no dalībniekiem uz apmācības vadītāju. Un tas nav energoefektīvākais, kā arī ar ilgtermiņa ieguvumiem bagātākais mācīšanas veids. 

Es esmu par ilgtermiņu.

 

Vairāk par treneri šeit.

 

Tuvākās iespējas sastap Lailu Jembergu:

PIESAKOT KONSULTĀCIJU

Stresa vadīšanas treniņš: