Konsultācijas, kas pieejamas attālināti un aktuālas tagad

 

 

Kā Jums klājas šajā biznesam un mūsu nervu sistēmai tik kritiskajā laikā? Vai izmantojat šo periodu krīzes situācijas risināšanai, procesu sakārtošanai, vienkārši pauzei vai stratēģijas pārskatīšanai?

Mēs zinām, ka šis ir izaicinošs laiks visiem.  Taču, lai bizness virzītos uz priekšu, ir jākustās arī pašiem.

Zemāk vairākas aktuālas tēmas, kas pieejamas konsultācijām attālināti.

Lai apzinātu iespējas un padalītos ar saviem izaicinājumiem, aicinām pieteikties bezmaksas ievadsarunai līdz 30 minūtēm, lai saprastu patieso konsultācijas tēmu un kā veidot tālāko sadarbību.

 Vēlos sarunu situācijas izprašanai

 

Krīzes situāciju vadība 

Skats no malas pirms atbildīgu lēmumu pieņemšanas var atklāt agrāk nepamanītus riskus un pasargāt no krīzes padziļināšanās vai, tieši otrādi, - atklāt jaunas, līdz šim nenovērtētas iespējas un iedrošināt uz pārmaiņām. 

Konsultācijas par operatīvās krīžu vadības pamatprincipiem.

Lasīt vairāk...

 

Pārmaiņu vadība

Kā vadīt un komunicēt pārmaiņas?

Pārmaiņu arhitektes Anitas Gailes konsultācijas vadītājiem.

 

 

Personīgā efektivitāte

Šobrīd vēl vairāk kā jebkad ir aktuāls jautājums, cik efektīvs esam katrs pats savos ikdienas darbos. Kā samenedžēt ikdienas mājas rūpes, ar tehnoloģiju efektivitāti, darbu un atpūtas plānošanu un attīstības lietām.

 

Koučings izaicinājumu risināšanai

Trenēt savu prātu un tikt galā ar izaicinājumiem sarunās ar ekspertiem bieži ir ātrākais ceļš uz rezultātu un savu iekšējo baiļu noņemšanu.

 

Procesu efektivitāte un produktivitāte

Ražotne, birojs vai attālinātais darbs. Latvijā atzītākie TOC un LEAN eksperti gatavi iesaistīties konsultācijās par rīkiem un metodēm problēmu risināšanai, kas ietekmēs uzņēmuma darbību tagad un turpmāk.

 

Konsultatīva saruna par akūtajām problēmām personāla vadībā

Kādi risinājumi ir iespējami šī brīža situācijā?

Kā pieņemt lēmumus par komandas skaita samazināšanu un to komunicēt?

 

Sarežgītās sarunas

Kā pēc iespējas iejūtīgāk komunicēt atbrīvošanu no darba?

Kā informēt par darba atlīdzības samazinājumu?

Kā atbalstīt kolēģus saspringtā laikā?

 

Pārdošanas stratēģijas plānošana un pārplānošana

Kā sagatavot un realizēt pārdošanas stratēģiju vai tās revīzijas projektu?

 

Digitalizācija

Ar ko sākt un ar ko turpināt? Jautājums nav, vai Jūsu biznesam jākļūst digitālākam, bet gan, KAD tas tāds kļūs.

Konsultācijas digitālajā tranformācijā un pārmaiņu ieviešanā tehnoloģiju kontekstā.

 

Neirozinātne: Kā no vīrusiem pasargāt pašam sevi?

No imunitātes līdz labsajūtai

Neirozinātnes skatījums, kā ar vienkāršām darbībām stiprināt savu ķermeni un prātu ārstes, pieredzējušas vadītājas un bijušās žurnālistes Lailas Jembergas vadībā

 

Empātiska sadarbība paaugstināta stresa apstākļos

Cilvēciskās vērtības un savstarpējā komunikācija šobrīd ir vēl svarīgāka kā līdz šim. It sevišķi neklātienē! Treniņkonsultācija pie, iespējams, emocionāli inteliģentākā cilvēka Latvijā - Andrijas Likovas

 

Līdera spēks

Līderības un personīgās izaugsmes konsultācijas ar Baibu Zūzenu. Kā vadīt komandu krīzes situācijās. Kā attīstīt sevī izcilu vadītāju, kas arī grūtos brīžos uzņēmumā spēj saglabāt mieru un virzīt komandu uz risinājumu. Transformācijas scenāriji un uzņēmuma digitalizēšana kā izeja.

 

Supervīzijas vadītājiem

Kā vadīt savas un darbinieku emocijas, kā nepakļauties manipulācijām un spiedienam. Supervīzijās ar pieredzējušiem vadītājiem par to, kā noventilēt stresu un risināt izaicinājumus.

 

Attālinātā darba vadība

Šī brīža must-have. Ja iepriekš vēl nevadījāt savas komandas attālināti, tad šobrīd tādas izvēles vairs nav. Skype, Zoom, Microsoft Teams vai jebkurš cits rīks ir tikai instruments attālinātā darba organizēšanā. Kam vēl jāpievērš uzmanība attālinātajā darbā un kā to organizēt ar jēgu? 

 

Publiskā uzstāšanās un mediju treniņš

Kā nodot ziņu pārliecinoši un nepārprotami gan klātienē, gan e-vidē. Kā komunicēt izaicinājumus ar komandu, sabiedrību un medijiem. Oksfordas līmeņa pasniedzējas konsultācijas.

 

Kā mērķtiecīgi attīstīt savas prasmes konstruktīvi sarunāties, saprasties un sadarboties ar kolēģiem, darbiniekiem, vadību un sadarbības partneriem?

Kā mērķtiecīgi attīstīt analītiskās, kritiskās un radošās domāšanas iemaņas?

 

Attālinātā komunikācija

E-pastus un zvanus vēl neviens nav atcēlis.

Kā rakstīt e-pastus un sarunāties pa tālruni, lai otrā pusē komunikāciju uztvertu kā ieguvumu, nevis nepatīkamu starpgadījumu. Kā komunicēt sliktas ziņas un kā nomierināt satrauktos? Iekļauta e - pastu analīze un atbilžu algoritma treniņš.

 

DiSC komandai

Instruments komandas savstarpējās sadarbības uzlabošanai, ņemot vērā komandas personības profilus.  Kā katrs uzvedamies stresa situācijās un kā vadītājam pielāgot komunikāciju, motivācijas veidus un rīcību katram individuāli.