Gaumi var aizņemties - 80 vadītāji pulcējas Biznesa Klases Klubā ar Žannu Dubsku

Rudeni esam iesākuši raženi ar Biznesa Klases kluba* pasākumu par vadītāja tēlu. Vakara viesis, Žanna Dubska** – zinātņu doktore, stiliste, imidža dizainere, stila padomniece, kā arī tēmas aktualitāte pulcēja vairāk kā 70 vadītājus - KIC absolventus, domājošus uzņēmējus un viesus.

 

 Skatīt prezentāciju

 

Mini video ieskats no pasākuma aizkulisēm:

 Par Bredu Pitu un baltajām apkaklītēm

 

 Par apģērbiem - vampīriem un sezonas garderobes 22 elementu likumu:

 

22 elementu likums

 

Nenokavējiet nākamos kluba pasākumus:

Pieredzes apmaiņa @Labie Koki 31. oktobrī

  Pieteikties uz pieredzes apmaiņu

MUST HAVE Tīklošananās pasākums Biznesa Klases kluba biedriem 14. novembrī

  Pieteikties uz vadītāju tīklošanos

 

 

*Biznesa Klases Klubs ir domubiedru grupa visiem KIC ilgtermiņa programmu absolventiem. (Biznesa KlaseBiznesa Meistarklase, Produktīva Ražošanas vadīšanaPārdošanas vadīšanas meistarklaseDigitālā Kompetence Biznesam)

Kluba ietvaros tiek organizēti pasākumi ar īpašajiem viesiem - sabiedrībā aktīviem cilvēkiem un savas jomas ekspertiem, lai sniegtu biedriem iespēju satikties ar līdzīgi domājošajiem un iedvesmoties jauniem biznesa un personīgajiem mērķiem.

 

** Žanna Dubska ir pasniedzēja Maskavas stila un modes akadēmijā, Maskavas televīzijas un radio institūtā Ostankino, Aleksandra Vasiļjeva mākslas skolā, Bogomolov’ Image School mācību centrā, uzstājas ar autora lekcijām un semināriem Parīzē, Venēcijā, Maskavā, Sanktpēterburgā, Stambulā, Telavivā un citās pasaules valstīs. 
Cilvēks ar ilggadēju pieredzi imidža/tēla konsultēšanā politiķiem, biznesa vadītājiem, Latvijas un citu valstu prezidentiem, šovbiznesa zvaigznēm. TV šova "Gatava pārvērtībām" vadītāja, TV šova "Modnij prigovor" padomniece.