Biznesa Klases klubs ar Žannu Dubsku

Lai rudens sākumā padomātu par sevi kā vadītāju un savu tēlu - aicinām uz nākamo KIC Biznesa Klases kluba* pasākumu Žannas Dubskas autorsemināru par vadītāja tēlu.

19. septembrī
18:30 - 21:00 ( ierašanās un neformālas sarunas no 18:00)
Viesnīca Monika, Elizabetes iela 2, Rīga

  • Viesis: Žanna Dubska – zinātņu doktore, stiliste, imidža dizainere, stila padomniece.

 

Pasniedzēja Maskavas stila un modes akadēmijā, Maskavas televīzijas un radio institūtā Ostankino, Aleksandra Vasiļjeva mākslas skolā, Bogomolov’ Image School mācību centrā, uzstājas ar autora lekcijām un semināriem Parīzē, Venēcijā, Maskavā, Sanktpēterburgā, Stambulā, Telavivā un citās pasaules valstīs.
Cilvēks ar ilggadēju pieredzi imidža/tēla konsultēšanā politiķiem, biznesa vadītājiem, Latvijas un citu valstu prezidentiem, šovbiznesa zvaigznēm. TV šova "Gatava pārvērtībām" vadītāja, TV šova "Modnij prigovor" padomniece.

  Vairāk par Žannu Dubsku

Programmā:


· Veiksmīga cilvēka imidžs
· Māksla izveidot pozitīvu pirmo iespaidu.
· Biznesa sieviete un biznesa vīrietis: kas ir pieļaujams, kas ir nosodāms.
· Lietišķa apģērba kodekss: rakstītie un nerakstītie noteikumi un tabu.
· Padomi kā izcelties no pūļa, bet visur vizuāli iederēties.
· Gaumes kļūdas un kā no tām izvairīties.

Kā vienmēr, aicinām pieteikt un sev līdzi ņemt viesi, kas nav KIC absolvents, taču izrāda interesi par līdzīgi domājošo satikšanu un savu attīstību.

 Gribu. Nākšu. Piesakos

  

*Biznesa Klases Klubs ir domubiedru grupa visiem KIC ilgtermiņa programmu absolventiem. (Biznesa KlaseBiznesa Meistarklase, Produktīva Ražošanas vadīšanaPārdošanas vadīšanas meistarklaseDigitālā Kompetence Biznesam)

Kluba ietvaros tiek organizēti pasākumi ar īpašajiem viesiem - sabiedrībā aktīviem cilvēkiem un savas jomas ekspertiem, lai sniegtu biedriem iespēju satikties ar līdzīgi domājošajiem un iedvesmoties jauniem biznesa un personīgajiem mērķiem.