Biežāk uzdotie jautājumi par Biznesa Klasi

 

Kam paredzētas mācības Biznesa klasē?

 Vadītājiem, kam nepieciešami praktiski instrumenti uzņēmuma un darbinieku vadīšanai, kā arī sevis attīstībai.  

  • Vadītāji ar pieredzi, bet bez akadēmiskām biznesa zināšanām, kuri vēlas pilnveidot un sistematizēt biznesa zināšanas
  • Jauni vadītāji, kuriem nepieciešams attīstīt vadības kompetences

Kā norisinās mācības? Mācības notiek nelielās grupās (līdz 16 dalībniekiem), programmu var apgūt 5 mēnešos, mācoties vidēji 3-4 dienas mēnesī (kombinējot darba dienas un brīvdienas, laikā no 9:00 - 17:00). Mācībās tiek izmantots 80 % praktiskā formāta - diskusijas, uzdevumi, kā arī pasniedzēji ir nozarē pieredzējuši praktiķi, kas paralēli mācību darbam vada savus darbiniekus. Pēc mācībām ir iespēja iesaistīties domājošo vadītāju domubiedru grupā -Biznesa Klases klubā.

 

Kā zināšu, ka programma piemērota man? Pirms mācību uzsākšanas notiek individuālas pārrunas ar programmas vadītāju par dalībnieka pieredzi, izaicinājumiem un attīstības vajadzībām. Lai dalībniekus labāk noorientētu programmas saturā un precizētu viņu mācību vajadzības, tiek organizētas grupas pirmsmācību tikšanās, kas palīdz dalībniekiem ātrāk iesaistīties mācību procesā un savstarpēji iepazīties.

 

Kādas tēmas nosedz programma? 

Programmu veido 3 tēmu bloki: uzņēmuma vadīšana, darbinieku vadīšana un sevis attīstība, kas 13 ekspertu - praktiķu moduļos aptver plašu, vadītājam nepieciešamo jomu loku.

 

Kāda ir mācību maksa?

Dalības maksa vienam dalībniekam ir EUR 3899 + PVN. Maksa par dienu 194 EUR + PVN atbilst augstas kvalitātes vadītāju mācībām.

Cenā iekļauts: dalība mācībās, materiāli drukātā un elektroniskā veidā, atbilstošas un patīkamas mācību telpas un aprīkojums, pusdienas, kafijas pauzes, kā arī iespēja iegūt valsts parauga profesionālās pilnveides izglītības apliecību – „Vadības zinātne. Vadības zinību pamati.”

 

Kas būs mani grupas biedri?

Biznesa Klases programmas 58. grupā pieteikušies dažādu līmeņu vadītāji no būvniecības, kokapstrādes, vieglās rūpniecības, IT un telekomunikāciju un pakalpojumu nozarēm.

Vairāk par programmu: