Aicinām uz KIC "Pielaikošanas kabīni"

Ir cilvēki, kuri labprāt iepērkas internetā, kuriem pilnīgi pietiek ar preces aprakstu un bildi. Tomēr lielākai daļai no mums patīk preci apskatīt, aptaustīt, pielaikot, aprunāties ar konsultantu...

Aicinām 7. oktobrī (14:00 - 17:30) uz KIC pielaikošanas kabīni - iepazīties ar 4 jauniem biznesa treneriem!

No savas puses solām daudz jaunas idejas par pārdošanu un pārdošanas vadīšanu.

Pasākums notiks: viesnīcā "Bellevue" (Slokas iela 1, Rīga).

Nāciet, apskatiet, izvērtējiet un izvēlieties piemērotāko treneri sev vai savai pārdošanas komandai!

Dalība pasākuma ir bez maksas, iepriekš piesakoties.

 

Jānis Lasis "Pašiedvesma - veiksmīga pārdevēja stūrakmens"

Pieredze: pārdošanas, tās vadības un  uzņēmumu vadīšanas, veidošanas pieredze kopš 2002.gada. Strādājis vadošos pārdošanas un pārdošanas vadības amatos tādos uzņēmumos kā  AAS “SEB dzīvības apdrošināšana”, “Amplico life Latvijas filiāle”, “Alico Latvia”, AAS “Citadele life”,  “Citadele atklātais pensiju fonds”, AAS “SEB life Ukraine”, kā arī šobrīd darbojošos uzņēmumu “LTE Consulting” (Ukraina) un  “Investimus” (Latvija)  līdzīpašnieks, praktizējošs vadītājs un pārdevējs.  Konsultējis un izstrādājis apmācību seminārus tādiem uzņēmumiem, kā SIA „NRJ”, AAS “Citadele life”, AAS “PZU Life Ukraine”.

Izglītība: sociālo zinātņu maģistrs (LU un Hāgenes Tālmācības Universitāte, kas ir vienīgā VFR akreditētā tālmācības universitāte).  Papildus ir apguvis pārdošanas, pārdošanas vadības zināšanas, CEE reģiona distribūcijas kanālu īpatnības, veicot gan uzņēmējdarbību finanšu starpniecības sfērā, gan sadarbojoties ar LIMRA (Life Insurance and Marketing Research Organization), kā arī pilnveidojis savas prasmes  “Sales champions” Jurija Galatas un  Krievijas speciālista Andreja Tislenko vadītajās apmācību programmās.

Krīvs Lode "Vērtība par naudu jeb kā pārdot dārgāk"

Pieredze: vairāk nekā 15 gadu veiksmīga daudzpusīga pieredze pārdošanā, biznesa attīstībā un vadīšanā. Strādājis vadošos amatos gan B2B sektorā, gan vairum- un mazumtirdzniecībā. Profesionālā pieredze ir gan vietājā kapitālā uzņemumos (VERNERS VT, Energolukss), gan lielās starptautiskās kompanijās (Philip Morris, Robert Bosch, Rautakesko, Statoil Fuel and Retail Latvia). Šobrīd ir Narvesen Baltija Mazumtirdzniecības vadītājs. Profesionāli ir pierādījis sevi  ilgtermiņa attiecību izveidē un attīstīšanā ar lieliem klientiem, rezultatīvo pārdošanas komandu vadīšanā, pakļauto struktūrvienību vadītāju attīstīšanā.

Kā pārdošanas līderis ir sasniedzis augstu meistarības līmeni, ir ieguvis arī rezultātus iekšējo mācību vadīšanā un darbinieku attīstīšanā,  un šobrīd  ir gatavs nākamajam izaicinājumam – dalīties savā pieredzē, zināšanās, veiksmēs ar pārdošanas profesionāļiem un pārdošanas līderiem arī no citiem uzņēmumiem.

Izglītība: otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība biznesa vadībā (RSEEBA), šobrīd iegūst MBA grādu BA Turība. Regulāri papildina savas zināšanas pārdošanas, tās vadīšanas jomā dažādās attīstības programmās gan Latvijā, gan ārzemes. Papildus biznesa zināšanām aktīvi papildina savas kompetences pieaugušo izglītības metodologijas jomā.

Jana Strogonova "Jēgpilnas atgriezeniskās saites došana"

Pieredze: līderības, personāla attīstības un motivācijas eksperte kopš 1999.gada, stratēģijas attīstības un ieviešanas eksperte kopš 2006.gada. Praktisko pieredzi guvusi, vairākus gadus strādājot vadošajos amatos finanšu un mazumtirdzniecības nozarēs tādos uzņēmumos kā Nordea banka un SIA RIMI Latvia. Pašreiz ir Bērnu sociālās un finanšu izglītības biedrības valdes locekle un vadītāja.

Savā darbā bijusi atbildīga gan par stratēģijas pārstrādi un ieviešanu, gan budžeta izpildi un darba izpildes rādītāju sasniegšanu. Pateicoties savām līdera prasmēm, spējusi veidot un veiksmīgi attīstīt motivētas komandas, kas nodrošinājušas gan darbinieku, gan klientu apmierinātības pieaugumu.

Izglītība: Ekonomikas un biznesa vadības bakalaurs Rīgas Ekonomikas augstskolā. Starptautisku pieredzi guvusi, mācoties Hakkon Gruppen, Norvēģijā, kā arī aktīvi līdzdarbojoties Zviedrijas Tirdzniecības kamerā (valdes locekle) un Amerikas Tirdzniecības kamerā.

Raimo Smukais "Kā vadīt zvaigznes un atpalicējus vienā komandā"

Pieredze: pārdošanas, pārdošanas vadīšanas, darbinieku attīstības un motivācijas eksperts kopš 1999.gada, finanšu un uzņēmuma stratēģiskās attīstības eksperts kopš 1995.gada, kreditēšanas un kredītpolitikas izstrādes eksperts kopš 1994.gada. Praktisko pieredzi guvis, strādājot vadošajos amatos finanšu, ražošanas un mazumtirdzniecības nozarēs tādos uzņēmumos kā DnB banka, SIA „Nelss”, AS „Valpro Corp”. Pašreiz ir investors un privātais konsultants auto biznesa, ražošanas un nekustamo īpašumu jomā.

Savā darbā bijis atbildīgs par kompānijas stratēģijas izstrādi un īstenošanu, biznesa plānu un budžetu izstrādi un izpildes kontroli, dažādu pārdošanas kanālu izveidi, jaunu pakalpojumu un produktu ieviešanu, kredītpolitikas izstrādi.

Veiksmīgi vadījis un motivējis gan pieredzējušu „zvaigžņu” komandas, gan gados un pieredzē jaunas komandas (līdz pat 30 cilvēkiem). Pateicoties savai kompetencei mācīt un pilnveidot citus, attīstījis gan indivīdus, gan komandas.

Vadījis mācības un  praktiskos seminārus pārdošanas vadībā, kā arī lasījis lekcijas par kreditēšanu un biznesa plānu sastādīšanu.

Izglītība: Bakalaura akadēmiskā izglītība tiesību zinātnēs Baltijas Krievu Institūtā, Bakalaura profesionālās studijas Celtniecības ekonomikā un vadībā Rīgas Tehniskajā Universitātē. Nepārtraukti paaugstinājis kvalifikāciju dažādos Latvijas un starptautiskos kursos, semināros un praktiskajās nodarbībās par cilvēku vadību, finansēm un kreditēšanu.

Dalība asociācijās: Aktīvi līdzdarbojies Latvijas Līzinga devēju asociācijas darbā.

 

Pasākuma pirmajā daļā katrs treneris ļoti īsi pastāstīs par savu pieredzi un īpašo skatījumu uz konkrēto tēmu. 

Savukārt tālāk jau aicinām uz atsevišķām "pielaikošanas kabīnēm" - praktiskām treneru prezentācijām.

Īpaši aicinām uzņēmumu vadītājus un pārdošanas vadītājus - tos, kuriem rūp pārdošanas rezultātu paaugstināšana.

!!! Aicinām uz pasākumu pieteikties ne vairāk kā diviem dalībniekiem no viena uzņēmuma.

Atvainojiet, vairs nav iespējams pieteikties pasākumam.  

Ja tomēr ļoti vēlaties piedalīties pasākumā, lūdzu, sazinietiee ar savu cilvēku KICā - noteikti palīdzēs!