Aicinām uz Lauki Ienāk Pilsētā 8. septembrī

 

8. septembrī

Rīgā, 11.novembra krastmalā no plkst. 10.00 līdz 20.00

Latvijas simtgades svinību ietvaros notiks lielpasākums “Lauki ienāk pilsētā”

Pasākuma dalībnieki pārstāv nozīmīgākās lauksaimniecības jomas, produktus, pakalpojumus un ar lauksaimniecību saistītas izglītības iestādes, kopā veidojot stāstu par Latvijas lauku vēsturi un mūsdienīgu saimniekošanu un dzīvi laukos.

Arī mēs kā ilggadējs lauksaimniecības uzņēmumu partneris lepojamies ar iespēju sadarboties ar domājošiem lauksaimniekiem, veiksmīgiem nozares uzņēmumiem un vadītājiem, kas ir izcili saimnieki ne tikai savai zemei, bet arī saviem uzņēmumiem.

Liels prieks, ka kā jau visos galvenajos notikumos gan dalībnieku, gan organizatoru vidū būs mūsu klienti un mācību absolventi no tādiem uzņēmumiem kā Agrimatco Latvia, Saimnieks LV, LATRAPS, Amazone, VAKS u.c.

Ko darīsim?

KIC stendā veidosim tehnoloģiju un izglītības iespēju saliņu, kurā sadarbībā ar mūsu draugiem Samsung būs iespēja:

  • izmēģināt publiskās uzstāšanās prasmes un izveidot novēlējumu Latvijas simtgadē, izmantojot modernās tehnoloģijas,
  • varēsiet paskatīties uz lietām no citas puses virtuālajā realitātē un ieskatīties Latvijas ražotāju darba aizkulisēs.
  • Savukārt dodoties uz pasākumu aicinām ņemt līdzi visu ģimeni, jo jaunākajiem pasākuma dalībniekiem būs iespēja pielietot radošumu unikālā būvniecības projektā. Kopā ar GIGI Blocks parādīsim spēļošanas metodes, kas iecīnītas ne tikai ģimeņu rotaļās, bet arī vadītāju mācībās Biznesa Klasē.

Kas vēl notiks?

  • Pasākuma apmeklētāji tiek aicināti iepazīt dzīvi un darbu Latvijas laukos, izglītības iespējas, modernākās tehnoloģijas, graudkopību, lopkopību, dārzkopību, mežsaimniecību, zivsaimniecību, bioloģisko lauksaimniecību un amatniecību.
  • Būs arī degustācijas un mājražotāju tirgus, daudzveidīga kultūras programma, dažādi konkursi un īpaša izsole.
  • Diena sāksies ar lauksaimniecības tehnikas parādi, kurā no Rīgas Motormuzeja cauri Rīgai uz 11. novembra krastmalu brauks vēsturiskā un mūslaiku lauksaimniecības tehnika, parādot tehnikas attīstību Latvijas 100 gadu laikā.

 

Izgaršot un sataustīt Latviju:

Ikvienā no pārstāvētajām jomām katrs pats varēs pamēģināt, piedalīties, pieskarties, pasmaržot, izgaršot, sadzirdēt un ieraudzīt to, ko ikdienā dara lauksaimnieki, mežsaimnieki, dārzkopji, biškopji un zivsaimnieki. Būs iespējams piedalīties produktu tapšanā – uzzināt, kā rodas piens, top maize, kas nes medu. Šī ir iespēja pašā Rīgas centrā ieraudzīt īstas graudu kaltes un 7m augstu graudu glabāšanas torni, izpētīt traktoru, iekāpt kombainā, apskatīt mājlopus.

Izglītībai būt!

  • Pasākuma rīkotāji īpaši aicina jauniešus no pilsētām un reģioniem izzināt lauksaimniecības izglītības iestāžu piedāvājumu, kas paver plašas iespējas ražīgi strādāt un ienesīgi saimniekot Latvijas laukos. Savukārt, pie mums KIC stendā gaidīsim lauksaimniekus un uzņēmumu vadītājus, kas vēlas strādāt efektīvāk un attīstīt sevi un kolēģus.

Kam teikt paldies:

Pasākumu organizē Zemkopības ministrija un „Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai”, piedaloties zemnieku saimniecībām un lauksaimniecības uzņēmumiem, valsts institūcijām, izglītības iestādēm un nevalstiskajām organizācijām.

Rīkotāji aicina ikvienu 8. septembrī doties uz 11. novembra krastmalu un kopā svinēt mūsu simtgades svētkus.

Pasākums apmeklētājiem ir bez ieejas maksas.

Nodibinājums „Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai” rīko pasākumus un veic darbību, lai veicinātu lauksaimniecības un lauku attīstību Latvijā, parādītu dzīves un darba iespējas laukos, iepazīstinātu ar Latvijā izaudzēto, ražoto un pārstrādāto, popularizētu laukus, lauksaimniecības sasniegumus un attīstību.

 

Uz tikšanos KIC stendā pasākumā Lauki Ienāk Pilsētā!

Vairāk info:

http://www.flla.lv/

www.facebook.com/Laukiienakpilseta/