Pieredze: personāla attīstības un novērtēšanas un organizācijas kultūras eksperte kopš 1998. gada. Strādāja vadošos amatos uzņēmumos Baltcom TV, Izzi, SEVERSTAL, Lattele­com.

Izstrādāja un ieviesa novērtēšanas sistēmas un kompetenču modeļus, kā arī veica darbinieku un vadītāju novērtēšanu uzņēmumos Seesam, A.C.B., Latvijas autoceļu uzturētājs, CSDD, Latvijas valsts meži, Datakom, Lattelekom, Marsh, Palink, Severstallat, Elis Tekstila serviss, Jacar, Ldz Latvijas dzelzceļš, Pharmidea, Rīgas austrumu klīniskā univeristātes slimnīca (RAKUS), Seesam Insurance AS Latvijas filiāle, Valmieras stikla šķiedra u.c. Grāmatas un mācību kursa „KomPas – kompetences pasniedzējiem” un grāmatas „Valodas intensīva apguve” līdzautore.

Izglītība: pedagoģijas maģistrs (LU), studējusi sociālo psiholoģiju (LU), mākslas terapiju (RSU) un personāla vadību (Krievijas Valsts Administrācijas akadēmija), kur arī ieguva CPI testa lietošanas sertifikātu. Ieguvusi sertifikātus un vada komandas treniņus pēc Furmana (Somija) metodes – RETEAMING, kā arī darbinieku kreativitātes attīstības mācības pēc Art-terapijas metodēm.


Atsauksmes par treneri:

  • Sandras personība - harizma.
  • Pasniedzēja ir izcila savas jomas speciāliste.
  • Labi strādāja ar mūsu raibo un izlutināto auditoriju.
  • Ļoti novērtēju dalīšanos ar savu pieredzi.
  • Pozitīvi atsvaidzināja lietas un laika plānošanas būtību, atgādināja par lietām, par kurām nav nācies aizdomāties.