Pieredze: projektu vadītājs un pasākumu producents kopš 2011. gada. Praktisko pieredzi publiskajā komunikācijā un prezentācijas prasmēs ieguvis, strādājot par Kultūras biedrības „MakeArt” mārketinga un komunikāciju vadītāju, kā arī vadot dažādus publiskus pasākumus, preses konferences un strādājot par diskusiju moderatoru. Šobrīd strādā par projektu vadītāju "Latvijas Koncerti".

 

Izglītība: Bakalaura grāds mākslās (Latvijas Kultūras akadēmijas programmā „Kultūras socioloģija un menedžments”). Publiskās uzstāšanās un prezentācijas prasmes attīstījis, apmeklējot dažādus seminārus: „Efektīva komunikācija un prezentācija”, „Pārliecināta un mērķtiecīga publiskā komunikācija”, „Aktiermeistarības prasmes veiksmīgai biznesa prezentācijai”.

„Strādājot jomā, kurā jāpiesaista sadarbībai sponsorus, atbalstītājus, jāieinteresē cilvēkus vai jāizskaidro sava vīzija, Tavs galvenais ierocis ir Tevis teiktie vārdi un prezentācija, kas paspilgtina teikto. Nevar par augstu novērtēt to, cik liela nozīme ir precīzai komunikācijai - skaidram stāstījumam un teiktā mērķim. Prezentācijai - īsai un viegli uztveramai. Un ne mazāka nozīme ir tam, cik pārliecināta ir tava stāja, žesti, balss un kontakts ar auditoriju”.


Atsauksmes par treneri:

  • Profesionāls pasniedzējs.
  • Pasniedzējs ar savu prezentācijas pasniegšanu bija paraugs tam, par ko arī pats stāstīja. Daudz varēja mācīties no paša pasniedzēja.

Tēmas, kurās treneris veido mācību risinājumus un sniedz konsultācijas:

Publiskā uzstāšanās, ieguvumu valoda, prezentācijas prasmes

Nepieciešama konsultācija vai slēgtas mācības Jūsu uzņēmumam?

PIETEIKT KONSULTĀCIJU