Daudzpusīga un pārliecināta personība, ar stratēģisko domāšanu un izcilām angļu, franču, spāņu, krievu un latviešu valodas prasmēm. Ar ievērojamu pieredzi un zināšanām starpkultūru komunikācijā.

Profesionālā pieredze - starptautiskās pārdošanas, vadības un biznesa attīstības jomas eksperte. Kopš 2007.gada ieņēmusi starptautiska mēroga vadošus amatus Ahlers Latvia un AirBaltic, pašreiz ir pārdošanas un biznesa attīstības vadītāja vadošajā IT uzņēmumā Skandināvijā.

Savu profesionālo kompetenci apliecinājusi komunikācijas, pārdošanas un mārketinga stratēģijā, starptautiskās uzņēmējdarbības attīstībā. Veidojusi stratēģiski nozīmīgus projektus Skandināvijā, Somijā, Rietumeiropā un Austrumeiropā, guvusi ievērojamu pieredzi starpkultūru biznesa attiecībās, pārdošanas vadībā un mārketinga stratēģijā.

Akadēmiskā pieredze kā lektorei Latvijas Universitātē un Rīgas Stradiņa Universitātē – kurss “Starptautisko sarunu vešana”. Vadījusi starptautiskas klientu apkalpošanas komandu apmācības AirBaltic Oksfordas mācību centrā.

Izglītība – Starptautiskā stratēģiskā vadība, mārketings un PR (Maģistra grāds, RSU, 2013), Moderno valodu un biznesa studijas (Bakalaura grāds, LU, 2007). Savas zināšanas papildinājusi Rīgas Ekonomikas Augstskolā (Efektīva starptautiskā komunikācija un pārrobežu vadība) (2017), ITIM International (Nīderlande) par starpkultūru pārvaldību un organizāciju kultūru (2016), Rīgas Stradiņa Universitātē kursā par starptautiskā biznesa komunikāciju (2013).

 

Tēmas, kurās trenere veido mācību risinājumus un sniedz konsultācijas:

Starpkultūru komunikācija un biznesa attiecības, sarunu vadīšana, pārdošana un pārdošanas vadība, biznesa attīstība eksporta tirgos, mārketinga stratēģija

Sadarbības prasmes, komunikācija matricas uzņēmumos, dažādības vadīšana.

 

Nepieciešama konsultācija vai slēgtas mācības Jūsu uzņēmumam?

PIETEIKT KONSULTĀCIJU 

 

 Iespēja satikt treneri darbībā praktiskākajā pārdošanas vadītāju attīstības programmā: 

 

 

Atklātajā kursā: 

STARPTAUTISKAIS BIZNESS (KĀ PĀRDOT ĀRZEMJU TIRGOS)