Inga pilnībā piekrīt Raiņa teiktajam „Pastāvēs, kas pārvērtīsies!” – nepārtrauktas izmaiņas, jaunu zināšanu apguve un to nodošana citiem – KOPĀ MĒS ESAM STIPRĀKI!

Pieredze: LEAN un kvalitātes vadības eksperte kopš 2001. gada. Šobrīd ir RIMI Baltic Group loģistikas kvalitātes un servisa vadītāja. No 1996. - 2016. gadam sniegusi būtisku ieguldījumu darbā AS Aldaris (Carlsberg group). Strādājusi par Calsberg group Baltic Ražošanas un loģistikas sistēmu vadītāju Baltijas valstīs, AS Aldaris Lean vadītāju, Attīstības vadītāju un IT vadītāju. Pierādījusi sevi arī kokrūpniecības nozarē, strādājot kā loģistikas vadītāja un iekšējais LEAN treneris SIA PATA. Konsultējusi un izstrādājusi mācību risinājumus daudziem Latvijas uzņēmumiem, t.sk. SIA Bucher Municipal, SIA Evopipes, Rīgas ūdens, AS Rīgas Siltums, AS Tenax, SIA Jelgavas tipogrāfija, SIA Forevers, SIA Trelleborg Wheel Systems Liepaja, SIA Silmor, VAS Latvijas Dzelzceļš, SIA Jysk Linnen'n Furniture u.c.

Trenere KIC programmā “Produktīva Ražošanas Vadīšana”.


Izglītība: maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā (MBA, RISEBA), matemātikas bakalaurs (LU). Papildināja savas zināšanas projektu vadības, menedžmenta un LEAN jomās gan Latvijā, gan Eiropā. Ir pirmā sertificēta Lean eksperte Latvijā (BEA).

Tēmas, kurās Inga Ozola var veidot mācību risinājumus un sniegt konsultācijas:

 • LEAN filozofija un metodes (6S, Vizualizācija, Zudumi un to identificēšana, Kanban, Profilaktiskā apkope, Sniegumu vadības sistēma un Asaichi sapulces, Problēmu risināšanas metodes atrodot patieso iemeslu – 5 Kāpēc, Išikavas diagramma, Kontrollapas, Pareto diagramma, A3, 8 soļu metode; Poke Yoke, Ātrā pāreja vai SMED/Change Over, Kaizen – idnividuālais un blitz/event, u.c.)
 • LEAN līderība
 • Pārmaiņu vadība – attieksme un uzvedība, komunikācija. Pārmaiņu vadība – ADKAR metode.
 • Komandas vadība – es kā vadītājs, vadītājs vs līderis, mērķu identificēšana un kaskadēšana, uzdevumu deleģēšana, darbu plānošana un organizēšana, prioritāšu noteikšana, izpildes kontrole, atgriezeniskā saite, lietderīgas sarunas ar darbiniekiem, personīgā efektivitate, komandas efektivitāte, efektīvas sapulces, darbs attālināti un komandas vadīšana.
 • Procesu vadība – procesi, to identificēšana, procesu efektivitāte, Brown Paper metode un vērtību plūsmas kartēšana
 • Kvalitātes vadība – kvalitātes vadība vispārīgi (Total Quality Management), īss ieskats pārtikas drošības prasībās no EU likumdošanas un standartu perspektīva.
 • Projektu vadība – īss ieskats no praktiskās pieredzes waterfall projektu vadībai.
 • Krīzes vadība

 
Atsauksmes par treneri:

 • Inga ir interesanta personība ar intelektuālu attieksmi pret klientu.
 • Harismātiska pasniedzēja. Ideju attiecināšana reālām situācijām.
 • Pasniedzēja ar humora izjūtu un sapratni.
 • Pozitīvs un enerģisks pasniegšanas stils!
 • Forša, atraktīva pasniedzēja, ātri pielāgojas un pārorientējas.

Nepieciešama konsultācija vai slēgtas mācības Jūsu uzņēmumā?

PIESAKIET KONSULTĀCIJU

Vēlaties izprast, kādas ir efektivitātes uzlabošanas iespējas Jūsu uzņēmumā, ieviešot LEAN filozofiju?

PIESAKIET LEAN AUDITU

 

Iespēja satikt treneri darbībā iespējams efektīvākajā programmā ražošanas vadītājiem: Produktīva Ražošanas vadīšana.

 

Video ieraksts no konferences Cilvēkfaktors, par to kā LEAN metodes pielietot personālvadībā:

 

Intervija: