Georgijs ir sasniedzis savu mērķi izveidot vienu no efektīvākajiem uzņēmumiem Eiropā un šobrīd ir gatavs sniegt atbalstu citām kompānijām ceļā uz augstākiem rezultātiem. 

Pieredze: ražošanas vadīšanas, TOC (ierobežojumu teorija) un LEAN ieviešanas eksperts kopš 2005. gada. Ilggadējs Brabantia Latvia rūpnīcas direktors. Šobrīd Brabantia Group konsultants. Kopā vairāk nekā 20 gadu pieredze vairāku starptautisku ražošanas uzņēmumu dibināšanā, attīstībā un vadībā. 2018. gadā saņēmis Nīderlandes bruņinieka titulu par vērienīgu ieguldījumu sabiedrības labā.

Tiek dēvēts par TOC izcilāko praktiķi Latvijā.

2013. gadā pārtulkojis latviešu valodā un izdevis Tomasa Korbeta “TOC grāmatvedība”. 2018. gadā izdevis grāmatu, kas balstīta viņa ilggadējā pieredzē: "Transformācija".

BEA (Biznesa efektivitātes asociācijā) līdzdibinātājs, BEA sertificēts eksperts. TOCICO (TOC International Certification Organization) biedrs.

Veidojis mācību un konsultāciju risināājumus tādiem uzņēmumiem kā Bucher Municipal, Ekju, Jelgavas biznesa inkubators, LIAA, Ozoli AZ, Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris, kā arī vairāk kā 200 Produktīva Ražošanas Vadīšana programmas dalībniekiem.

Izglītība: maģistra grāds RTU. Zināšanas TOC, LEAN jomās apgūtas gan praktiski, gan arī daudzos semināros un kursos Latvijā un citās Eiropas valstīs. Sertificēts loģiskās domāšanas meistars (GSI, William Dettmer, ASV).

Intervija: "Labam vadītājam nav jābāž deguns visos jautājumos" žurnālā iFinanses.


Atsauksmes par treneri:

  • Labākais un vispusīgākais Latvijā.
  • Ļoti zinošs, esmu par to pārliecinājies mūsu uzņēmumā.
  • Izcila pasniedzēja kompetence un vērtīgas zināšanas.
  • Apbrīnoju gan pasniedzēja zināšanas par jautājumu, gan spēju pielāgoties klausītājiem. Pasniedzēja iepriekšējās zināšanas par dalībnieku uzņēmumiem.
  • Pasniedzējs parādīja ražošanu jaunā līmenī.
  • Nekad nebiju dzirdējusi par šādu ražošanas vadīšanu un esmu patīkami pārsteigta par tās vienkāršību. Tagad tas jāpārbauda!

 

Tēmas, kurās eksperts var veidot mācību risinājumus un sniegt konsultācijas:

  • TOC ( ierobežojumu teorija), 
  • ražošanas efektivitāte,
  • ražošanas procesu sakārtošana

Nepieciešama eksperta konsultācija vai slēgtas mācības Jūsu uzņēmumā?

PIESAKIET KONSULTĀCIJU

 

Iespēja satikt treneri darbībā iespējams efektīvākajā programmā ražošanas vadītājiem: Produktīva Ražošanas vadīšana.

 

 

Georgijs Buklovskis par stratēģisku pieeju personāla vadībā / KIC Stratēģiskās vadības forums