Pieredze: eksperts informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (turpmāk - IKT) nozarē kopš 1991. gada. Ir strādājis gan kā tehnoloģiju speciālists, gan vadības amatos Latvijas un starptautiskā biznesa vidē. Savu karjeru ir veidojis tādos uzņēmumos kā Microsoft, Samsung Electronics Baltic, VAS Latvijas Pasts, SIA IBM Latvija, AS Software House Riga.  Ieguvis plašu pieredzi biznesa attīstības un pārdošanas darba vadīšanā uzņēmumos Lattelekom, Samsung Electronics, IBM, Microsoft.

Šobrīd konsultē uzņēmumus moderno tehnoloģiju ieviešanas un digitālās transformācijas projektos. Piemīt dziļa interese un izpratne par IKT lietojumu uzņēmumu darbības pievienotās vērtības radīšanai. Aktīvi līdzdarbojas nozares sabiedriskajās organizācijās un publicējis vairākus rakstus par IKT tēmām. Uzstājies dažāda mēroga IKT forumos un konferencēs, pārstāvot Latvijas IKT nozares un atsevišķu uzņēmumu intereses, kā arī skaidrojot IKT pārvaldības labās prakses principus.

 

Izglītība: MBA (Rīgas Biznesa Skola, 2016. gads).  Akadēmiskā izglītība tiek regulāri papildināta ar dažādu semināru, konferenču, treniņu apmeklēšanu Latvijā un ārzemēs.

 

Tēmas, kurās treneris veido mācību risinājumus un sniedz konsultācijas:

Moderno tehnoloģiju ieviešanas un digitālās transformācijas projekti, IT stratēģija, pārmaiņu vadība, efektivitāte, Agile ( Scrum master)

 

PIETEIKT KONSULTĀCIJU