Projektu direktors, treneris, konsultants ar ievērojamu pieredzi starptautisku, starpfunkcionālu un reģionālu projektu vadībā, t.sk. ES struktūrfondu projektu vadība. Vairāk kā 20 gadu pieredze finanšu jomā (Swedbank, DNB banka), korporatīvās finansēšanas, pakalpojumu un IT attīstības jomā, projektu vadībā un uzraudzībā. 

Pieredze. Kopš 2013.gada ir Finanšu un attīstības direktors Agrolats Holding, pārraugot investīciju projektus holdinga uzņēmumu grupai Ziemeļāfrikā. Šobrīd ir arī LNPVA Sertifikācijas padomes loceklis, asesors. Sertificēts Vecākais projektu vadītājs (IPMA B līmenis). Latvijas Nacionālās Izcilības balvas projektu vadībā dibinātājs, kā arī Starptautiskās izcilības balvas projektu vadībā pārstāvis Latvijā. Bijis LNPVA Valdes loceklis no 2005.gada, bet no 2010-2012.gadam LNPVA valdes priekšsēdētājs.

  • Pasniedzis kursu “Programmu un projektu portfeļu vadība” Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā "RISEBA". Eksaminācijas komisiju loceklis projektu vadības maģistrantiem (RISEBA, LLU).
  • Konsultējis organizācijas par projektu un projektu portfeļu ieviešanu un pārvaldību tādās nozarēs kā: finanses, apdrošināšana, IT, izglītība, transports, pilsētu attīstība, mežu apsaimniekošana un izstrāde, ražošana, zivrūpniecība.
  • Bijis Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zināšanu ekonomikas komitejas loceklis.
  • Projektu vadītāju sociālo un tehnisko kompetenču novērtējuma metodes līdzautors, kas izstrādāta uzņēmumā "k.Port".

Izglītība. Doktora grāds (PhD) Stratēģijas, projektu un projektu programmu vadībā SKEMA Business school (Francija), maģistra grādu vadības zinībās starptautisko ekonomisko attiecību studiju programmā Latvijas Universitātē.  

Iegūti sertifikāti:

  • Starptautiski sertificēts projektu vadītājs (IPMA B līmenis), kas apliecina spēju vadīt sarežģītus projektus/projektu portfeļus;
  • Microsoft Dynamics ERP programmatūras ieviešana, izmantojot SureStep metodiku;
  • ITIL sertifikāts – Foundation Certificate in IT-Service Management;

Projektu vadīšanas teoriju apguvis LU profesionālās izglītības kursā „Projektu vadīšana”, FöreningsSparbanken organizētajos kursos “Project Leadership”. Savukārt stratēģiju, programmu un projektu portfeļa vadīšanu organizācijā teoriju apguvis Stanfordas profesionālās attīstības centrā ASV (Stanford University, CA) un SKEMA Business school Francijā.

 

Tēmas, kurās treneris veido mācību risinājumus un sniedz konsultācijas:

Projektu vadība, programmu un projektu portfeļu vadība, projektu ieviešana un kontrole, starptautisku un starpfunkcionālu projektu virzīšana.

Nepieciešama konsultācija vai slēgtas mācības Jūsu uzņēmumam?

PIETEIKT KONSULTĀCIJU