Andrijas dzīves moto: „Durvis uz laimi veras uz sevi” /S.Kirkegors/.

Pieredze: Praktizējoša un sertificēta psiholoģe un sistēmiskā ģimenes psihoterapeite privātpraksē. Pieredze psihologa praksē kopš 2001. gada, pieredze sistēmiskajā psihoterapijā kopš 2010. gada. Pieredze pasniedzējas un treneres darbā Komercizglītības centrā no 2008. gada, Starptautiskajā Praktiskās Psiholoģijas augstskolā maģistrantūras un bakalauru programmās 2010.-2014. gads.
Darbojas pieaugušo apmācību jomā, veiksmīga pieredze apmācību darbā ar nelielām grupām, sevis pašizziņas un pilnveidošanas darbā. Video treniņu praktiķe – vienīgā iespēja ieraudzīt sevi realitātē ir iespēja novērot sevi saskarsmē no malas.
Konsultējusi un sadarbojusies ar uzņēmumiem Koblenz, Datakom, Stendera Ziepju fabrika, GE Money Bank, zvērinātu advokātu biroju BDO Zelmenis un Liberte, Latvijas Jūras akadēmiju, Orange Cosmetics, skaistumkopšanas saloniem Brigita, bērnu frizētavu Pinku nams, Biznesa Vadības koledžu, Skaistuma Avēnija, Starptautiskā Manikīra skola, Saldus novada domi, Douglas Latvia u.c.

Izglītība: Iegūts Starptautiskās Praktiskās Psiholoģijas augstskolas bakalaura grāds psiholoģijā un praktiskā psihologa kvalifikācija, kā arī maģistra grāds konsultatīvajā psiholoģijā. Marte Meo terapeite. Praktizē smilšu spēļu terapijas metodi, video treniņus dažādu komunikatīvo prasmju un attiecību attīstībā. Sistēmiskā ģimenes psihoterapeita izglītība un prakses atļauja sistēmiskajā ģimenes psihoterapijā.

Dalība asociācijās/biedrībās: Latvijas Profesionālo Psihologu Asociācijas (LPPA) valdes locekle. Latvijas Sistēmisko Ģimenes psihoterapeitu biedrības biedre. Pašlaik pretendē uz supervizora kvalifikāciju LPPA.


Publikācijas:
"Labvēlīgais "Nē"" par biznesa etiķeti žurnālā "Ir Nauda".


Atsauksmes par treneri:

 • Ļoti profesionāla! Izcili!
 • Vienkārša pasniegšanas valoda, bez profesionāliem terminiem. Informācija, kas nepieciešams, lai komforti justos tikšanās laikā.
 • Profesionāle, ar dziļu empātiju, ļoti labi sagatvojusies semināram - ne tikai satura ziņa, bet arī laicīgi iekārtota telpa. izdales materiāli, IT u.c. produktīvam darbam nepieciešamais.
 • Esmu ļoti apmierināta ar kursiem, labprāt klausītos vēl kādu kursu (jebkādu) pie šīs pasniedzējas.
 • Pašas pasniedzējas personība, kas demonstrēja cieņpilnu attieksmi pret semināra dalībniekiem un vienlaikus turēja augstu savu pašcieņu, labs paraugs, kā labvēlīgā gaisotnē cilvēki var uzklausīt profesionālus padomus un zināšanas, kā arī var viens no otra mācīties.
 • Lektore salīdzinoši īsā kursā spēja profesionāli sniegt ieskatu kursa tēmā (manuprāt, izceļot būtiskāko). Spēja ieinteresēt par tēmu (radīja vēlmi papildu izzināt patstāvīgi vai citu kursu ietvaros padziļinātāk šo tēmu). Iegūtās zināšanas noderēs gan darbā, gan ikdienā.

Tēmas, kurās trenere veido mācību risinājumus un sniedz konsultācijas:

 • Emocionālā inteliģence,
 • kvalitatīva klientu apkalpošana,
 • sistēmiska pieeja komunikācijā,
 • pozitīvi iedvesmojošas attiecības,
 • cirkulāra komunikācija konfliktu risināšanā. 

Nepieciešama konsultācija vai slēgtas mācības Jūsu uzņēmumā?

PIESAKIET KONSULTĀCIJU