Mūsu klienti mūs izvēlas, jo:

 

Nodrošinām klientam nozīmīgu rezultātu

Sadarbībā ar klientu izstrādājam uzņēmuma vajadzībai atbilstošu risinājumu un nodrošinām klientam nozīmīgu rezultātu, veicinām izmaiņas, kas pozitīvi ietekmē klienta biznesu.

Mācību dalībnieki iegūst konkrētas zināšanas un prasmes, praktiski pielietojamus instrumentus, noderīgas idejas, mācību rezultātā pieaug motivācija, iesaiste un pārliecība par labāko veidu, kā sasniegt rezultātu.

Plašākās izvēles iespējas vadītāju un uzņēmumu attīstībai

Klientiem ir plašas izvēles iespējas saņemt atbilstošāko risinājumu no mūsu mācību un konsultāciju klāsta vadītāju un uzņēmuma attīstībai.

Esam tirgus līderis vadītāju attīstības risinājumos (VAR)

Uz attīstību vērsts uzņēmuma vadītājs var izvēlēties sev vai citiem vadītājiem atbilstošāko pilnveides risinājumu unikālās vadītāju ilgtermiņa pilnveides programmās. Jau vairāk kā 1000 veiksmīgāko Latvijas uzņēmumu vadītāju izvēlējušies tādus vadītāju attīstības risinājumusBiznesa Klase un Biznesa Meistarklase.

Biznesa treneri un konsultanti ir savas jomas profesionāļi un spilgtas personības

KIC risinājumus izstrādājuši biznesa treneri un konsultanti, kas ir gan biznesa praktiķi, gan arī spilgtas personības. Klientu atsauksmēs bieži kā lielākais ieguvums tiek minētas tieši „praktiskas lietas, kas strādā”.

Kursu dalībnieki biznesa treneru sniegumu vidēji novērtē ar 6,6 ballēm no 7 iespējamām.

Esam uzticams un kompetents partneris ilgtermiņā

KIC ir uzticams partneris ceļā uz sasniegumiem jau vairāk nekā 20 gadus. Pie mums mācās Latvijas veiksmīgāko uzņēmumu vadītāji un vadošie darbinieki. Vairāk nekā 70% klientu pie mums katru gadu atgriežas, novērtējot mūsu nemainīgi augsto pakalpojuma kvalitāti, ko palīdz nodrošināt KIC komandas atsaucība un profesionalitāte. KIC klientu konsultanti palīdz atrast vai izstrādāt visatbilstošāko risinājumu klienta vajadzībai.