Armanda Sviķa grāmata: MATRIC tīklojums. Labas pārvaldības mācība

Lepojamies ar mūsu trenera, stratēģijas eksperta Armanda Sviķa panākumiem, palīdzot virzīt stratēģiskos lēmumus neskaitāmos mūsu klientu uzņēmumos Latvijā, vienlaikus labas pārvaldības mācību pierādot praksē kā izcils A.C.B. group operatīvais vadītājs.

Viņa vadībā virzīta 20 gadu laikā vērienīgākā rekonstrukcija - Viļņas lidostas projektu realizējot 30 dienu laikā. Armanda domāšana un pieejas biznesā ļāvušas efektīvi virzīt stratēģiskus mērķus un ir piemērs uzņēmumiem ikdienas vadībā - tagad arī grāmatas formātā.

MATRIC tīklojums ir oriģināls biznesa pārvaldības modelis, kas, pareizi pielietots, nodrošina uzņēmuma efektīvu darbību. Tas ļauj soli pa solim caurskatīt jebkuras organizācijas darbību, identificēt problēmu cēloņus un novērst kļūmes, akcentējot trīs svarīgākos elementus – stratēģiju, procesus un resursus.

Šī grāmata – unikāls teorijas, personiskās pieredzes un humora sakausējums – noderēs ikvienam, kurš apmaldījies uzņēmuma pārvaldībā, vēlas sākt darbību šajā jomā, atrisināt kādu citu sasāpējušu jautājumu vai vienkārši pārliecināties, ka pareizi dara pareizās lietas.

“MATRIC tīklojums ir pietiekams pamats, lai pieņemtie lēmumi būtu nekļūdīgi vai vismaz nebūtu muļķīgi, turklāt ne tikai biznesā, bet arī personīgajā dzīvē.”

Armands Sviķis